Gdzie oglądać mecz Ludogorets – AS Roma? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. W czwartek rozgrywane będą spotkania nie tylko w Lidze Konferencji, ale także w Lidze Europy, gdzie Rzymianie zagrają z Ludugorets. Podopieczni Mourinho niewątpliwie są faworytami, ale czy pomimo wielu przeciwności zgarną komplet punktów?

Gdzie oglądać mecz Ludogorets – AS Roma za darmo? Spotkania Ligi Europy będą pokazywane w Viaplay, a niżej pokażemy Ci, jak możesz zdobyć dostęp do tej platformy.

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup abonament w Viaplay
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Ludogorets – AS Roma!

baner od viaplay na ligę konferencji

Ludogorets – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Ludogorets – AS Roma w TV? Spotkania Ligi Europy w sezonie 2022/2023 będą pokazywane w Viaplay. Ten dostawca nie ma swoich kanałów telewizyjnych, a to oznacza, że nie obejrzysz u niego meczów w klasyczny sposób. Możesz jednak pobrać dedykowaną aplikację na telewizor, o ile masz Smart TV. W innym wypadku pozostaje Ci przerzucenie obrazu z laptopa na TV.

Ludogorets – AS Roma, transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać stream online z meczu Ludogorets – AS Roma? Dzięki uprzejmości Viaplay, teraz możesz to zrobić w kilku miejscach, gdyż dostępne są aplikacje na telefony i tablety z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Viaplay na swoje urządzenie, a także zapewnić jej stabilny dostęp do internetu.

Sprawdź przy okazji, jak działają transmisje live u bukmacherów, gdyż dzięki operatorom często można oglądać spotkania za darmo!

Gdzie oglądać Ludogorets – AS Roma?

Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Ludogorets – AS Roma, to zapewne chciałbyś się też dowiedzieć, na jakich urządzeniach możesz to zrobić. Warto wiedzieć, że teraz Viaplay możesz odpalić na różnych urządzeniach, w tym na telefonach i tabletach z Androidem lub iOS, albo w aplikacji na Smart TV. Opcji jest sporo i warto wybrać dostosowaną do Ciebie!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze