W Totalbet codziennie można ustrzelić bonus w loterii Luckylook. Co trzeba zrobić? Tak naprawdę niewiele, ponieważ wystarczy być zalogowanym graczem i mieć trochę szczęścia. W promocji tego bukmachera rozdawane są za darmo bonusy, które mogą zasilić twoje saldo w Totalbet. Akcja wciąż trwa, więc cały czas masz szansę na to, żeby cieszyć się z bonusów. Być może już kiedyś los ci sprzyjał, ale brak aktywności na koncie sprawił, że bonus przepadł? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje o Luckylook w Totalbet, żeby wygrać jak najwięcej!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Luckylook w TOTALbet

Luckylook w Totalbet to rodzaj promocji, która skupia w sobie wszystkich użytkowników – tych, co posiadają konto tymczasowe oraz stałe. Ci co doskonale znają zakłady bukmacherskie Totalbet, to wiedzą, że u tego operatora zawsze można liczyć na coś ekstra w promocjach. Zakłady AKO? W Totalbet w tego rodzaju kuponach można odebrać bonus od wygranej. Gra bez podatku? Oczywiście Totalbet ją oferuje. Wysokie kursy? Total BOOST podnosi współczynniki na wybrane zdarzenia. Luckylook wpisuje się zatem idealnie w krajobraz bonusów Totalbet.

Oferta Luckylook nie jest skomplikowanym procesem, w którym tworzone są rankingi i gromadzone są punkty. To po prostu złoty strzał – jeśli będziesz miał szczęście w loterii, to bonus będzie czekał na twoim koncie. Szczęściu jednak trzeba umiejętnie dopomóc, bo jeśli nie zalogujesz się na konto, to bonus zostanie ci odebrany.

Losowanie freebetów w TOTALbet – o co chodzi?

Bukmacher Totalbet każdego dnia losuje nowe bonusy freebet. To darmowe zakłady, które mogą paść łupem minimum 60 szczęśliwców. Pula bonusów jest kumulowana, więc jeśli gracze nie skorzystają z bonusów danego dnia, to przechodzą one do kolejnego losowania. Jak to wygląda w praktyce?

W loterii Luckylook możesz uzyskać bonusy o następujących wartościach: 100 PLN, 50 PLN, 20 PLN i 10 PLN! Najwięcej do rozdania jest tych freebetów po 10 PLN. Żadna kwota drogą nie chodzi, a jak na darmowy zakład, to każdy bonus przyda się typerowi.

O co w tym wszystkim chodzi? Totalbet spośród wszystkich swoich graczy losuje zwycięzców freebetów. Jeśli znajdziesz się na liście szczęśliwców, to trzeba w godzinach 19-20 zalogować się na konto i potwierdzić udział w promocji. Jeśli tego nie zrobisz, to bonus przejdzie do puli następnego losowania.

Bonusy bukmacherskie znajdziesz nie tylko w Totalbet, ale też u pozostałych operatorów. Podobną loterię jako jackpot oferuje m.in. Superbet.

Luckylook TOTALbet zasady

Tak naprawdę zasady promocji Luckylook są maksymalnie uproszczone. Losowanie nagród odbywa się automatycznie, a po stronie gracza leży zaglowanie się na konto o wybranej porze. Jeśli potwierdzisz bonus, to kwota freebetu zostanie dopisana do twojego konta po godzinie 20:00. Kwota bonusu pojawi się w dziale “freebet” na twoim koncie Totalbet.

Kiedy już zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą freebetu, to jego wartość należy postawić w zakładzie SOLO lub AKO po kursie minimalnym 2.00. To warunek obrotu bonusu, jaki trzeba spełnić. Po dokonaniu tej czynności – wygrane możesz wypłacić na konto bankowe.

Loteria Totalbet – co zrobić, żeby wziąć udział?

Do loterii Totalbet automatycznie zalicza się każdy klient bukmachera. Ten, który zweryfikował konto oraz osoba, która obstawia przy użyciu konta tymczasowego. W zasadzie jest jeden warunek. Bukmacher weźmie cię pod uwagę w loterii Luckylook, jeśli dokonałeś obrotu na kwotę minimum 10 PLN (w całej historii konta). To nisko zawieszona poprzeczka, dlatego piszemy, że w zasadzie wszyscy mogą brać udział w Luckylook. Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, to możesz odebrać Totalbet kod promocyjny na bonusy powitalne.

Użytkownicy często pytają nas: skąd będę wiedział, że wygrałem w loterii? To proste! Po tym, jak zalogujesz się do Totalbet wyświetli ci się komunikat z informacją o bonusie. Jest on na tyle widoczny, że raczej nikt nie powinien go przeoczyć.

Freebety w TOTALBET – ile można wygrać?

Kwestia finansów, to coś co najbardziej porusza typera. Codziennie Totalbet rozdaje minimum 60 freebetów. W tej puli może być darmowy zakład 100 PLN, ale też bonus 10 PLN. Łączna pula nagród, jaka bierze w całej ofercie Luckylook to sto tysięcy złotych.

Oto zestaw freebetów w loterii Totalbet:

  • 100 bonusów – 100 PLN
  • 400 freebetów – 50 PLN
  • 1500 freebetów – 20 PLN
  • 4000 freebetów – 10 PLN

Za bonusy freebet możesz typować wszystkie zakłady z oferty “sport” po kursie minimalnym 2.00. Do tej czynności możesz wybrać piłkę nożną, siatkówkę, tenis ziemny, koszykówkę lub piłkę ręczną. O ilość dostępnych sportów w Totalbet raczej nie powinieneś się obawiać, więc bez przeszkód skorzystasz z darmowego zakładu.

Kiedy są losowania freebetów w TOTALbet?

Losowania bonusów freebet odbywają się codziennie, a więc od poniedziałku do piątku. Bukmacher wykonuje losowanie wieczorem, tak żeby użytkownik mógł potwierdzić udział w ofercie. Jedynym sposobem na uzyskanie bonusu jest wejście na swoje konto w Totalbet w godzinach 19:00 – 20:00. Jeśli zrobisz to za wcześnie lub za późno – to nawet, jeśli będziesz wylosowany, nie otrzymasz informacji o bonusie. W tym przypadku przestrzeganie godziny logowania jest kluczowe, dlatego pamiętaj o tej fundamentalnej zasadzie.

Pozostałe promocje i bonusy na start

Loteria Luckylook to akcja dla zarejestrowanych klientów Totalbet. Do założenia konta u tego bukmachera zachęca nie tylko loteria freebetów, ale też bonusy na start. Totalbet darmowymi zakładami stoi – można powiedzieć. Dlaczego? Dlatego, że nowym użytkownikom po rejestracji również oferuje freebety – 20 PLN bez depozytu i kolejne 20 PLN za wykonanie kilku zadań.

Nie tylko bonusy freebet decydują o promocji powitalnej tego bukmachera. Wiele szumu robi też bonus 100% do 5000 PLN. W ramach tej akcji od pierwszej wpłaty można zyskać aż 5000 PLN od Totalbet.

W pozostałych promocjach Totalbet należy wymienić też akcje, które odpowiadają za sukces tego bukmachera. O grze bez podatku wspominaliśmy już na pocżątku, ale nie da się ukryć, że do atrakcja na polskim rynku, która jest wyjątkowo doceniana. Co więcej? Total Bonus w zakładach wielokrotnych powiększa wygrane, a bezpieczny zakład pozwala na zwycięstwo pomimo porażki jednego typu na kuponie. Dla solenizantów oferowany jest też bonus urodzinowy w formie darmowego zakładu.

FAQ

Co to jest luckylook w TOTALbet?

Luckylook w TOTALbet to codzienne losowanie darmowych bonusów wśród graczy. Jeśli jeszcze nie masz konta w TOTALbet, to załóż je już teraz i włącz się do gry w darmowych losowaniach o darmowe bonusy!

Ile można wygrać w Luckylook w TOTALbet?

Pulua nagrów w Luckylook w TOTALbet wynosi aż 100000 PLN! Bukmachera rozdaje bonusy od 10 do 100 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze