Pomaganie jest fajne! Szczególnie jeśli robisz do ze szczerego serca, a nie z obowiązku. Legalny bukmacher STS postanowił założyć fundację dobroczynną, która wspiera utalentowanych młodych sportowców. Dla Ciebie to tylko 1% podatku odprowadzanego do Skarbu Państwa, dla nich to szansa na spełnienie marzeń. Przyczyń się do rozwoju polskiego sportu! Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

 

Fundacja „Sport Twoją Szansą” – spełnia marzenia

Jaka jest jej misja? Organizacja prowadzi szereg działań na rzecz rozwoju polskiego sportu. Główny cel to wsparcie talentów sportowych, zarówno pod względem pomocy merytorycznej, jak i materialnej. Fundacja „Sport Twoją Szansą” motywuje swoich podopiecznych do działania oraz zapewnia im odpowiednie zaplecze treningowe. Rada fundacji wierzy, że umiejętności połączone z ciężką pracą i determinacją są w stanie przekształcić się w realne sukcesy.

Formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie fundacji skierowany jest dla osób, dla których aktywność sportowa jest wartościowa. Nie ważne, czy ma ona charakter amatorski, zawodowy bądź rekreacyjny.

Największą dumą fundacji jest pomoc sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych nie są w stanie wziąć udziału w wymarzonych zawodach o randze krajowej i międzynarodowej. Lista osób, która uzyskała już pomoc, cały czas się powiększa. Sprawdźcie sami!

  1. Klub Sportowy Akademia Piłkarskie Perełki – pochodzący z Wierzchoniowa, jest organizacją zajmującą się rozpowszechnianiem pasji sportowych.
  2. Karolina Pęk – zawodniczka trenująca tenis stołowy osób niepełnosprawnych. Zdobywczyni 3 medali Mistrzostw Olimpijskich.
  3. Ewa Ochocka – lekkoatletka i zawodniczka biegów sprinterskich. Multimedalistka Mistrzostw Polski.
  4. Integracyjny Klub Sportowy Jezioro Tarnobrzeg – klub sportowy wspierający zarówno rozwój osób pełnosprawnych, jak i sportowców z niepełnosprawnościami.
  5. Justyna Saganiak – zawodniczka specjalizująca się w biegach przez płotki. Wicemistrzyni Polski w biegu na 400 metrów.
  6. Kamil Kuczyński – kolarz torowy i tandemowy. Multimedalista Mistrzostw Polski.
  7. Cyprian Mrzygłód – lekkoatleta specjalizujący się w rzucie oszczepem. Mistrz Polski Juniorów.
  8. Klub Hokejowy Polonia Bytom sekcja „Mikrusy” – organizacja o celu rozwojowym, upowszechniająca dostęp do profesjonalnych treningów hokejowym dla dzieci i młodzieży.
  9. Rafał Czuper – utalentowany tenisista stołowy. Paraolimpijczyk, medalista letnich Igrzysk Olimpijskich, a także multimedalista Mistrzostw Świata i Europy.
  10. Kamila Przybyła – lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce. Wicemistrzyni Drużynowych Mistrzostw Europy i rekordzistka Polski juniorek.

Wszystkich podopiecznych Fundacji „Sport Twoją Szansą” możecie zobaczyć na stronie internetowej organizacji – https://www.sporttwojaszansa.pl/fundacja-komu_pomoglismy.

fundacja sts

Jak wesprzeć fundację?

Wystarczy odwiedzić stronę organizacji i kliknąć zakładkę „CHCĘ WESPRZEĆ FUNDACJĘ”. Po przeniesieniu na stronę, ukażą się możliwości przekazania środków pieniężnych – przelew bankowy oraz płatność online. Należy wybrać jedną z nich i wpłacić symboliczną kwotę.

Można również przekazać 1% swojego podatku, podczas składania corocznej deklaracji podatkowej. Wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS (0000500784) Organizacji Pożytku Publicznego. Przekazaniem środków pieniężnych na konto fundacji, zajmie się naczelnik Urzędu Skarbowego. Aby pomóc wystarczy zalogować się do usługi Twój e-PIT za pośrednictwem portalu www.podatki.gov.pl.

To nie jedyna akcja organizowana w branży bukmacherskiej, aby dowiedzieć się więcej kliknij LEGALNI BUKMACHERZY.

My już pomogliśmy, teraz czas na Was! 🙂

Zaloguj się aby dodawać komentarze