Loteria Super Strzał to nowa promocja od Superbet, która powstała z myślą o nadchodzących Mistrzostwach Świata 2022 w piłce nożnej. Dzięki tej ofercie możesz zgarnąć freebety, nagrody rzeczowe, a także bilety na mundial w Katarze. W Superbet loteria działa codziennie, a żeby się do niej zapisać wystarczy postawić odpowiedni zakład. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dotyczące tego konkursu.

👇 KLIKNIJ w obrazek, aby wejść do gry m.in. o freebety, elektronikę, bilety na mundial oraz samochód Toyota GR Supra!

Baner reklamowy bukmachera Superbet.

Loteria Super Strzał – jak wziąć udział?

Zacznijmy od najważniejszego. Super Strzał na Mistrzostwa Świata to promocja skierowana do zarejestrowanych klientów Superbet. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to możesz je szybko założyć – wystarczy kliknąć w poniższy przycisk, aby przejść do formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, aby wpisać w odpowiedniej rubryce kod promocyjny: ZAGRANIE.

Proces rejestracyjny nie zajmuje wiele czasu, bo konto utworzysz bez dowodu osobistego. W formularzu wystarczy wpisać podstawowe dane osobowe, a następnie zalogować się do profilu gracza. Co dalej? Na podstronie dot. Super Strzału Superbet zapisz się do konkursu.

Więcej informacji na temat rejestracji konta w artykule: Superbet kod promocyjny.

Zasady loterii Super Strzał na Mistrzostwa

Na czym loteria Superbet polega? Istotnym elementem tej gry jest zawarcie zakładu za 10 zł, który daje los w konkursie. Im więcej takich kuponów postawisz – tym więcej losów zdobędziesz. A to zwiększa Twoje szanse na wygraną.

👉 Sprawdź główne warunki loterii w Superbet:

  • Loteria dostępna jest dla zarejestrowanych graczy Superbet.
  • Przed przystąpieniem do konkursu należy zapisać się do promocji.
  • Typując zakład za 10 zł, odbierzesz pojedynczy los na loterię (dzienną, miesięczną i główną).
  • Typując zakład poprzez aplikację, możesz odebrać dodatkowy los.
  • Korzystając z gry Super Game Jackpot, odbierzesz darmowy los.
  • Po odebraniu losu możesz dokonać strzału na bramkę Jerzego Dudka w celu uzyskania nagrody.
  • Kumulowanie losów trwa do 18 grudnia, ale do 22 grudnia 2022 r. należy je w całości wykorzystać.

Loteria Superbet – jakie nagrody?

Łączna pula nagród w loterii Superbet sięga aż miliona złotych! Ta kwota jasno pokazuje, że jest, o co grać. Generalnie bukmacher podzielił gratyfikacje na: bonusy, podarunki rzeczowe (elektronika), wycieczki i główną nagrodę. Zwycięzca ogólnej loterii otrzyma samochód marki Toyota GR Supra. O tym, kto zgarnie auto, dowiemy się w finale konkursu, czyli 22 grudnia.

Wcześniej bukmacher będzie rozdawał następujące nagrody:

✅ Freebety po 10 zł
✅ Słuchwaki Xiaomi Redmi Buds
✅ Głośniki JBL
✅ Smartwatche Garmin
✅ Smartfony iPhone 13
✅ Karty podarunkowe do Media Expert
✅ Pakiety wyjazdowe na MŚ do Kataru

Wartość nagrody głównej, a więc samochodu Toyota GR Supra przekracza 250 tysięcy złotych!

Kiedy losowanie nagród?

Losowanie nagród odbywa się na trzech poziomach. Stawiając codziennie zakład po 10 zł, odbierasz za każdym razem jeden strzał, który możesz wykorzystać w dowolnym dniu. Poza tym Twój los weźmie udział też w losowaniu miesięcznym i końcowym. Kiedy dojdzie do tych rozstrzygnięć?

19 października 2022: losowanie miesięczne, w którym możesz uzyskać jeden z pakietów wyjazdowych na Mistrzostwa Świata w Katarze.
22 grudnia 2022: losowanie główne, po którym jeden ze szczęśliwców odbierze auto Toyota GR Supra.

💡 Wskazówka

W ciągu jednego dnia możesz odebrać za standardowe zakłady nawet 3 losy, które wykorzystasz w codziennych strzałach. Tak się stanie, jeśli zagrasz za min. 100 zł w ciągu jednej doby.
– 10 zł = 1 los
– 50 zł – 99.99 zł = 2 losy
– 100 zł i więcej = 3 losy

100 zł postawione w ciągu jednego dnia, czy to tak dużo? Opinie mogą być różne, jednak wiemy, że wielu graczy praktykuje taki obrót w ciągu 24h, a więc nie będzie to dla nich nic wielkiego. Robiąc to, co zwykle – w Superbet można nie tylko wygrać na zakładzie, ale i pomnożyć swoje szanse na wygraną w loterii Super Strzał.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze