Gdzie oglądać transmisję z losowania Mistrzostw Świata 2022? Czy będzie to pokazane w TV? Stream online oraz transmisję z tego wydarzenia znajdziesz m.in. w Polsat Box Go, a o szczegółach piszemy niżej. Na kogo trafi Polska i czy będzie miała duże szanse na wyjście z grupy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dzisiaj wieczorem!

fuksiarz, polsatbox

Losowanie Mistrzostw Świata 2022 dzisiaj, gdzie oglądać

We wtorek Polska ograła Szwecję w finale baraży do Mistrzostw Świata 2022. Nasi rodacy ograli ekipę ze Skandynawii aż 2:0, przez co pojadą na mundial, który zaplanowano na koniec roku. Biało-Czerwoni nie wiedzą jednak jeszcze, na kogo trafią w fazie grupowej. Rywali Polaków poznamy dopiero dzisiaj, w piątek 01.04.2022. Gdzie oglądać losowanie Mistrzostw Świata 2022? To będzie możliwe m.in. w Polsat Box Go, o czym więcej piszemy niżej!

Losowanie Mistrzostw Świata 2022, transmisja na żywo w TV

Wiele osób zastanawia się, gdzie oglądać losowanie grup Mistrzostw Świata 2022. Będzie to możliwe w kilku miejscach, w tym w Polsat Box Go, czy TVP SPORT. Ta druga opcja jest płatna, a dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go i tam nie dość, że obejrzysz losowanie grup na mundialu, to jeszcze będziesz mógł oglądać hitowe spotkania piłkarskie przez najbliższe 30 dni.

Losowanie Mistrzostw Świata 2022, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z losowania Mistrzostw Świata 2022, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Następnie voucher wystarczy użyć na stronie Polsat Box Go. To wszystko, co musisz zrobić, więc stawiane warunki nie są trudne do spełnienia i nie powinno być z tym większych problemów.

Losowanie Mistrzostw Świata 2022, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z losowanie grup na Mundialu np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji Polsat Box Go na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jedyne co potrzebujesz, to urządzenie z systemem Android lub iOS, a także szybkiego internetu.

Wieczorem poznamy rywali Polaków na mundialu w Katarze, ale warto podkreślić, że transmisja online z losowania Mistrzostw Świata 2022 będzie dostępna już wcześniej, bo studio przed tym wydarzeniem rozpocznie się o godzinie 16:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać transmisję z losowania grup MŚ 2022?

Transmisję z tego wydarzenia będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której rozpocznie się losowanie grup Mistrzostw Świata?

Losowanie grup Mistrzostw Świata rozpocznie się o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze