Gdzie obejrzeć mecz Lorient – PSG? Wszystkiego dowiesz się właśnie z poniższego artykułu. W środę w Ligue 1 dojdzie do rywalizacji m.in. Lorient z PSG. Goście pomimo tego, że są zdziesiątkowani, to i tak powinni tutaj sięgnąć po zwycięstwo. Gospodarze z kolei stawiają na grę z kontry, więc powinniśmy w tym starciu zobaczyć co najmniej kilka goli.

Lorient – PSG – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dziś będziemy świadkami meczu Lorient – PSG. To starcie obejrzysz m.in. na transmisji u bukmacherów. Niżej tłumaczymy dokładnie, co musisz zrobić i u jakiego operatora. Rywalizacja PSG z Lorient powinna obfitować w wiele bramek, bo Paryżanie lubią prowadzić grę, a pomimo tego, że zagrają w osłabieniu, to i tak wyglądają na o wiele lepszą ekipę. Pamiętaj, że możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania poprzez obstawianie meczów, a jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to sprawdź, który bukmacher jest lepszy: STS, czy Fortuna!

Lorient – PSG: gdzie obejrzeć za darmo?

Mecz Lorient – PSG obejrzysz za darmo m.in. u takich bukmacherów, jak STS, czy Fortuna. Pierwszego z nich omawiamy właśnie tutaj, ponieważ u niego odpalisz to spotkanie przy minimalnym wkładzie:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do TV

baner STS TV

Lorient – PSG: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Lorient – PSG będzie puszczone również w Fortuna TV. W przypadku tego bukmachera zasady są bliźniaczo podobne jak te, które obowiązują w STS. To oznacza, że musisz:

  1. Zarejestrować się: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisać kod ZAGRANIE
  3. Zagrać dowolny kupon za minimum 2 PLN
  4. Na koniec przejdź do Fortuna TV i oglądaj tam mecz

baner ligue 1

Lorient – PSG: stream na żywo online

Stream online ze spotkania Lorient – PSG będzie również puszczony w aplikacjach mobilnych od tych bukmacherów. Jedyne co musisz tam zrobić, to po prostu zalogować się na konto i zagrać kupon.

Lorient – PSG: zapowiedź meczu

Jak widzimy, kursy bukmacherskie wskazują na to, że mocnym faworytem jest tutaj PSG. Gospodarze jednak na pewno nie odpuszczą, a skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Lorient – PSG, to zerknij na zakłady:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:18.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Lorient z PSG?

Rywalizacja w Ligue 1 jest pokazywana m.in. u polskich bukmacherów.

Jak obejrzeć za darmo spotkanie tych ekip?

Załóż konto w STS lub Fortunie z kodem ZAGRANIE i zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze