Gdzie oglądać mecz ŁKS – Widzew Łódź? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze się składa, ponieważ niżej o tym piszemy. Derby Łodzi budzą ogromne emocje i teraz będziemy ich świadkami w pierwszej lidze. Trudno tak naprawdę wskazać faworyta, ale wydaje się, ze nieco większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, chociaż różnica w kursach nie jest duża.

baner na fuksiarza od polsat box go
fot. fuksiarz

ŁKS – Widzew Łódź, gdzie oglądać

Już we wtorek czekają nas wielkie derby Łodzi, w których ŁKS podejmie Widzew. Gospodarze mają nieco większe szanse na zwycięstwo, ale zdecydowanie nie możemy powiedzieć, że Widzew jest bez szans, bo przecież w tym sezonie radził sobie o wiele lepiej. Derby tego miasta zawsze oznaczają spore emocje i nie inaczej powinno być tym razem, gdyż gra toczy się o bardzo ważne trzy punkty. Zastanawiasz się, gdzie oglądać spotkanie ŁKS – Widzew Łódź? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo niżej Ci pokażemy, jak możesz to zrobić za free!

ŁKS – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Transmisję w TV z meczu ŁKS – Widzew Łódź obejrzysz w Polsat Sport oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go. Jeżeli nie masz którejś z tych opcji, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż to spotkanie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Polsat Box Go, ale najpierw musisz odebrać voucher na tę platformę, który przygotowaliśmy razem z Fuksiarzem. Więcej informacji o tym znajdziesz niżej! Przy okazji zobacz, jakie są proponowane przez nas typy dnia i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania!

ŁKS – Widzew Łódź, transmisja za darmo

Jak więc odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać mecz stream online z meczu ŁKS – Widzew Łódź za darmo? To akurat jest dość proste, bo wystarczy zarejestrować się w Fuksiarzu z naszego linku i spełnić jeden warunek, czyli wpłacić co najmniej 50 PLN na swoje konto gracza (tymi środkami możesz normalnie obstawiać u bukmachera i w ten sposób np. zwiększyć swoje emocje z oglądania), a następnie wystarczy już odebrać voucher do Polsatu.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Odbierz voucher

ŁKS – Widzew Łódź, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać transmisję online z ŁKS – Widzew Łódź w TV, to zapewne zastanawiasz się także, czy będzie stream online w internecie? To spotkanie można odpalić także w przeglądarce oraz w aplikacji na telefony, a więc masz kilka opcji, z których warto skorzystać. Jedyne czego potrzebujesz jeszcze, to stałego i stabilnego podłączenia do internetu, co jest niezbędne.

ŁKS – Widzew Łódź, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu ŁKS – Widzew warto jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów. Operatorzy dają nieco większe szanse ŁKS, ale przecież w tym sezonie to Widzew radził sobie lepiej. Na pewno bezpośrednie spotkanie tych ekip nie będzie nudne!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 23:43.

fot. pressfocus

O której zaczyna się mecz ŁKS - Widzew Łódź?

Spotkanie pomiędzy tymi drużynami zaplanowano na godzinę 18:00.

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS - Widzew Łódź?

Mecz ten możesz obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze