Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz ŁKS – Stomil Olsztyn, albo czy będzie transmisja w TV? Jeżeli należysz do tego grona, to dobrze się składa, bo transmisja z niego będzie w Polsat Box Go – co zrobić, jak nie masz dostępu? To akurat dokładnie tłumaczymy niżej! Na pewno warto się temu bliżej przyjrzeć, bo starcie tych drużyn zapowiada się na dość ciekawe.

fuksiarz, polsatbox

Mecz ŁKS – Stomil Olsztyn dzisiaj, gdzie oglądać

Spotkanie ŁKS – Stomil na papierze wygląda na bardzo ciekawe, ale czy takie też będzie w rzeczywistości? Łodzianie to mocni faworyci, którzy swoją dobrą formę z poprzednich spotkań muszą przełożyć na to starcie, a to wcale nie będzie proste. Stomil teoretycznie to underdog, ale może tutaj nas zaskoczyć, o ile zagra odważniej niż dotychczas w tym sezonie. Ekipa z Olsztyna okupuje 16 miejsce w tabeli i nie radzi sobie zbyt dobrze, jest spora szansa, że spadnie do drugiej ligi.

ŁKS – Stomil Olsztyn, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz ŁKS – Stomil Olsztyn w telewizji. Dzięki aplikacji na TV od Polsat Box Go będzie to możliwe. Ta platforma transmituje starcia pierwszej ligi, a jak ktoś ma Smart TV to może ją odpalić właśnie na dużym ekranie. W innym przypadku pozostaje Ci przerzucenie obrazu na telewizor “tradycyjnymi” metodami.

ŁKS – Stomil Olsztyn, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu ŁKS – Stomil Olsztyn, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem dajemy Ci propozycję zgarnięcia voucheru na 30 dni do Polsat Box Go. Jak otrzymać taki prezent? W ten sposób:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

ŁKS – Stomil Olsztyn, transmisja online

Transmisja online z meczu ŁKS – Stomil Olsztyn odbędzie się o godzinie 18:00. To właśnie wtedy sędzia Małyszek po raz pierwszy użyje gwizdka. Samo spotkanie rozegrane zostanie na stadionie ŁKS-u w Łodzi.

ŁKS – Stomil Olsztyn, szanse na zwycięstwo

ŁKS podejdzie do tej rywalizacji jako faworyt. Na papierze to o wiele lepsza ekipa, ale czy to wykorzysta w spotkaniu? Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie na to wskazują.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:21.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz ŁKS - Stomil?

Rywalizację ŁKS ze Stomilem obejrzysz w Polsat Box Go.

O której ŁKS zagra ze Stomilem?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze