ŁKS – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.05.2024

ŁKS - Stal gdzie oglądać

ŁKS – Stal Mielec: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie odbędzie się ostatnia seria spotkań w Ekstraklasie. Wśród bardziej zaciętych pojedynków z pewnością wyróżnić należy pojedynek ostatniej i 11. drużyny tabeli. Nie powinno więc dziwić, że to w gościach bukmacherzy widzą faworyta. A jeśli chciałbyś dodatkowo dowiedzieć się gdzie oglądać ŁKS – Stal, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

ŁKS – Stal Mielec na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć ŁKS – Stal na żywo? Z ofertą polskiej Ekstraklasy wychodzi w naszym kraju tylko jeden dostawca i chodzi tutaj konkretnie o Canal+ Sport. Jeśli jesteś więc fanem naszej rodzimej ligi, to musisz rozważyć opcję przygotowaną przez tę telewizję. A gdzie zobaczysz to starcie? Konkretnie możesz obejrzysz to widowisko w Canal+ Sport 3, natomiast początek zaplanowano na sobotę, 25. maja o 17:30.

ŁKS – Stal Mielec gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online ŁKS – Stal będzie dostępny również w sieci. Poza dostępem w TV, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie znajdziesz wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie ŁKS – Stal
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać ŁKS – Stal Mielec?

Skoro już wiesz gdzie oglądać ŁKS – Stal, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku, a konkretniej chociażby Superbet TV czy STS TV. Otrzymasz tam dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze