ŁKS – Raków Częstochowa: 200 zł za zwycięzcę meczu!

Dawid Drachal

W niedzielne popołudnie w Łodzi ekipa ŁKS-u podejmie mistrza Polski, czyli Raków Częstochowa w meczu 25. kolejki Ekstraklasy. Bukmacher Superbet na ten mecz przygotował ofertę promocyjną dla nowych graczy, dzięki której możesz zagrać wygraną jednego lub drugiego zespołu z kursem 100,00. Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź szczegóły tej oferty!

ŁKS Łódź - Raków Czestochowa bonus 200 Superbet

200 PLN bonusu za trafiony typ na wygraną ŁKS-u lub Rakowa w meczu 25. kolejki Ekstraklasy od Superbet!

Niedzielny pojedynek Łódzkiego Klubu Sportowego z Rakowem Częstochowa będzie niezwykle ważny dla obu zespołów. Ełkaesiacy po dwóch zwycięstwach z rzędu przywrócili sobie i swoim fanom nadzieje na utrzymanie w lidze, zaś Raków dzięki ostatnim dobrym występom zameldował się na ligowym podium, zachowując tym samym szanse na obronę tytułu mistrzowskiego. Jednych i drugich interesować będą zatem tutaj trzy punkty. Masz swój typ na ten mecz i sądzisz, że wiesz, kto wygra? Zagraj zakład na wygraną ŁKS-u lub wygraną Rakowa, korzystając ze specjalnej promocji w Superbet i zawalcz o bonus 200 PLN! Oto warunki akcji:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  4. Zagraj kupon SOLO na wygraną ŁKS-u lub wygraną Rakowa w meczu 25. kolejki Ekstraklasy
  5. Stawka = 2 PLN lub więcej
  6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 200 PLN w formie bonusu

Chcesz poznać dokładne warunki akcji? Sprawdź jej regulamin!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, to mecz Łódzkiego KS-u z Rakowem może być świetną okazją, by je założyć i przy okazji zagrać o 200 PLN bonusu. Ogromną zaletą tej promocji jest to, że kurs na wybrany przez Ciebie typ wynosi 100,00 i to Ty decydujesz, jakie ryzyko podejmujesz! Gorąco zachęcam więc do udziału w promocji i życzę powodzenia!

Oto przykładowy kupon biorący udział w promocji:

ŁKS - Raków kupon przykład promocja

Obrazek w tle: fot. Artur Kraszewski / APPA / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze