Gdzie oglądać mecz ŁKS – Puszcza Niepołomice? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 20 kolejki Fortuny 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Mecz ŁKS – Puszcza Niepołomice dzisiaj, gdzie oglądać

ŁKS do spotkania z Puszczą podejdzie jako spory faworyt. Przede wszystkim dlatego, że starcie zostanie rozegrane w Łodzi. Do tego jeszcze gospodarze dotychczas zgromadzili aż dziewięć oczek przewagi nad rywalami i mają dość pewną pozycję w tabeli oraz spokojne utrzymanie.

Puszcza Niepołomice miała ambicje, żeby walczyć o awans, ale runda jesienna zweryfikowała możliwości tego klubu. Ten teraz stara się utrzymać, ale to wcale nie jest proste. Po 21 kolejkach ma zaledwie pięć oczek więcej niż Stomil ze strefy spadkowej. Dzisiaj w starciu z ŁKS walczą więc o ważne oczka i na pewno nikt tutaj nie odpuści!

ŁKS – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz ŁKS – Puszcza Niepołomice w TV. Jeżeli nie masz Polsat Sport, to pamiętaj, że możesz skorzystać z Polsat Box Go, a dokładnie to aplikacji na telewizor od tej platformy. Będziesz miał też możliwość ominięcia abonamentu, o czym więcej piszemy niżej. Nie zapomnij jednak, żeby założyć konto w Fuksiarzu – jeżeli nie jesteś przekonany co do tego bukmachera, to sprawdź opinie o nim!

ŁKS – Puszcza Niepołomice: transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu ŁKS – Puszcza Niepołomice, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć? Wszystko tłumaczymy w specjalnie przygotowanej instrukcji, krok po kroku:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

ŁKS – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Polsat Box Go posiada także wersję przeglądarkową, z której możesz skorzystać!

ŁKS – Puszcza Niepołomice, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma ŁKS. Trzeba jednak pamiętać, że Puszcza przy kolejnej wpadce może w następnych spotkaniach grać już o życie, a tego chciałaby uniknąć, dlatego tutaj będzie grać na 100 procent możliwości. Możliwości obu ekip dobrze pokazują m.in. kursy na rynek 1X2, które wyglądają z kolei w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 02:47.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz ŁKS - Puszcza?

Spotkanie ŁKS z Puszczą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

Jak oglądać za darmo to spotkanie?

Aby obejrzeć za darmo mecz ŁKS - Puszcza, to musisz spełnić warunki opisane wyżej!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze