W sobotę w ramach 33 kolejki pierwszej ligi rozegranych zostanie kilka spotkań, a w jednym z nich ŁKS zagra z Odrą. Gospodarze są tutaj faworytami, na co wskazują m.in. kursy bukmacherskie, ale na pewno goście mogą powalczyć o komplet punktów. Kto zgarnie ważne zwycięstwo i umocni swoją pozycję w tabeli?
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

ŁKS – Odra Opole, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania ŁKS – Odra Opole, które rozegrane zostanie w ramach 33 kolejki. ŁKS naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo w sezonie 2021/2022 radził sobie dotychczas lepiej niż goście, ale na pewno nie może zlekceważyć Odry. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzisiaj po południu. Sprawdź, gdzie oglądać mecz ŁKS – Odra Opole!

ŁKS – Odra Opole, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz ŁKS – Odra Opole w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN. W jaki sposób? Dokładnie to opisujemy niżej, gdzie tłumaczymy, jak odebrać voucher!

ŁKS – Odra Opole, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu ŁKS – Odra Opole będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki niemu możesz oglądać spotkanie ŁKS – Odra Opole bez żadnych problemów. Nie jesteś przekonany? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu!

ŁKS – Odra Opole, transmisja online

Stream ze starcia ŁKS – Odra Opole będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet.

ŁKS – Odra Opole, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu ŁKS – Odra Opole możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Korona, ale czy tak też będzie w samym spotkaniu?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:31.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz ŁKS - Odra?

Spotkanie ŁKS - Odra będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której ŁKS zagra z Odrą?

ŁKS zmierzy się z Odrą już o godzinie 18:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze