Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Ruch Chorzów? Spotkanie ŁKS-u z Ruchem będzie jednym z dwóch, piątkowych spotkań w Fortuna 1. Lidze. Starcie to zapowiada się naprawdę ciekawie i z pewnością nie jeden fan polskiej piłki zechce obejrzeć tę rywalizację. W poniższym tekście dowiesz się, kiedy rozpocznie się to spotkanie, a także dowiesz się w jaki sposób je obejrzeć. Zapraszam do lektury.

ŁKS – Ruch, gdzie obejrzeć?

Jeśli masz ochotę obejrzeć w akcji piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego i Ruchu Chorzów, to najlepszą i najkorzystniejszą opcją jest wykorzystanie naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz. Poniżej wyjaśniam, w jaki sposób uzyskać dostęp do transmisji tego starcia:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

ŁKS – Ruch, transmisja na żywo w TV

Powyższa oferta to znakomita okazja, by nabyć możliwość oglądania spotkań Fortuna 1. Ligi za darmo i na żywo! Jeśli chcesz zobaczyć starcie ŁKS-u Łódź z Ruchem Chorzów, to po wypełnieniu powyższej instrukcji, otrzymasz taką opcję. Wtedy wystarczy już tylko włączyć transmisję w TV o godzinie 20:30 i emocjonować się wyżej wymienionym meczem!

ŁKS Łódź – Ruch Chorzów: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób obejrzeć spotkanie ŁKS-u z Ruchem, to warto powiedzieć o szansach obu ekip. Obie ekipy są w naprawdę dobrej formie od początku sezonu i każda z nich dotychczas wywalczyła po 12 punktów. Atut własnego boiska może sprzyjać gospodarzom, którzy dotychczas zaznali tylko jednej, domowej porażki. Wszystko wskazuje więc na to, że omawiane starcie będzie znakomitym widowiskiem, a transmisję z tego wydarzenia obejrzeć możecie dzięki naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz!

Gdzie oglądać ŁKS – Ruch?

Transmisja online u bukmachera Fuksiarz daje Ci możliwość oglądania meczu ŁKS-u z Ruchem na żywo, gdziekolwiek jesteś! Spotkanie to zobaczysz na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale również na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART! Jeśli zaś chcesz dowiedzieć się więcej o streamach i transmisjach innych potyczek Fortuna 1. Ligi, to koniecznie zobacz, jacy bukmacherzy mają w swoich ofertach transmisję tych spotkań. Miłego seansu!

fot. Pressfocus

Gdzie mogę zobaczyć mecz ŁKS-u z Ruchem?

Mecz Podbeskidzia ze Skrą zobaczysz w pakiecie Polsat Box Go.

O której godzinie rozpocznie się mecz ŁKS - Ruch?

Mecz ŁKS - Ruch rozpocznie się o godzinie 20:30 w piątek.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze