ŁKS Łódź – Raków Częstochowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.11.2023

ŁKS - Raków gdzie oglądać

ŁKS – Raków Częstochowa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowe popołudnie do walki o 1/8 finału Pucharu Polski stanie beniaminek Ekstraklasy i aktualny mistrz kraju. Oczywiście nie powinno dziwić, że faworytem są przyjezdni, którzy w kilku ostatnich edycjach Pucharu Polski stawali do walki w finale. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać ŁKS – Raków, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć ŁKS – Raków? Na starcie warto zaznaczyć, że tylko najciekawsze spotkania Pucharu Polski pokazywane są w transmisjach na żywo w TV. Taką opcję daje jedynie Polsat Sport, który od kilku już sezonów posiada prawa do tychże rozgrywek pucharowych. Nie powinno dziwić, że starcie mistrza kraju z inną ekipą z Ekstraklasy będzie transmitowane na żywo.

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A co ze streamem online ŁKS – Raków? Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań Pucharu Polski. Jedyną opcją jest wykupienie dostępu do platformy Polsat Box Go, gdzie znajdziesz wszystkie mecze pokazywane przez stację telewizyjną sportowych kanałów Polsatu. A opisywany pojedynek. Znajdziesz je zatem w Polsacie Sport, a początek starcia zaplanowano na czwartek, 2. listopada o 18:00.

ŁKS Łódź
Nov 02, 2023
18:00
Raków Częstochowa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:58, 2 listopada 2023 17:58.

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Raków Częstochowa?

Skoro już wiesz gdzie oglądać ŁKS – Raków, to warto jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów. Mianowicie niemal każdy z podmiotów w naszym kraju oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Z pewnością więc każdy z kibiców znajdzie coś dla siebie, a przede wszystkim mecze te będą zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze