ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.08.2023

Zawodnicy Pogoni po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin? W najbliższą niedzielę czekają nas 3 spotkania naszej najwyższej ligi, a więc PKO BP Ekstraklasy! Jednym z nich będzie rywalizacja w Łodzi, gdzie beniaminek w osobie ŁKS-u zagra z Pogonią Szczecin. Zawody te na pewno zainteresują wielu kibiców polskiej piłki, a w poniższym tekście znajdziecie informacje na temat transmisji w TV i streamów online z tego starcia. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Los beniaminków w PKO BP Ekstraklasie nie jest łatwy, o czym na pewno poświadczą piłkarze ŁKS-u Łódź. Jak dotychczas zespół ten wygrał jedno spotkanie w lidze, a poza tym poległ 3-krotnie i nie zdobył nawet bramki. Pogoń Szczecin jest natomiast po odpadnięciu z europejskich pucharów, jednak w drugim meczu zaprezentowała się nieźle i wygrała u siebie z Genk. Samo starcie ŁKS-u Łódź z Pogonią transmitowane będzie od godziny 15:00 na kanałach Canal+ Sport, oraz Canal+ Sport 3!

ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście starcie ŁKS – Pogoń będzie można zobaczyć także w innych formach, jeżeli nie jesteście fanami transmisji w TV. Standardowo już spotkanie to zostanie również puszczone w formie streamie online, czyli transmisji internetowej. Znajdziemy ją na witrynie operatora Canal+ i co prawda nie będzie ona darmowa, jednak wykupując odpowiedni pakiet zyskacie możliwość oglądania wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy w legalny i najlepszy z możliwych sposobów! Więcej szczegółów poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz ŁKS – Pogoń i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin?

Podobnie jak w przypadku innych spotkań naszej ligi, tak i mecz ŁKS – Pogoń obejrzeć można na kilka sposobów. Poza transmisją w TV i streamem online w serwisie internetowym Canal+, skorzystać można bowiem również z aplikacji mobilnej, za sprawą której zobaczymy omawiane zawody na swoim smartfonie! Na koniec zachęcę szanownych czytelników do sprawdzenia transmisji live u polskich bukmacherów. Miłego oglądania i wielkich emocji w niedzielne popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze