ŁKS Łódź – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Piłkarze Lecha po przegranym meczu

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Lech Poznań? Jednym z 3 niedzielnych meczów na poziomie Ekstraklasy będzie ten na stadionie beniaminka w Łodzi. Miejscowy ŁKS zagra z Lechem Poznań, a ja w poniższym tekście opowiem o wszystkich legalnych możliwościach zobaczenia tej rywalizacji na żywo! Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów i opcji transmisji.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

ŁKS Łódź – Lech Poznań na żywo w TV

Rywalizacja w Łodzi zapowiada się naprawdę ciekawie. ŁKS po ostatnim zwycięstwie nabrał jeszcze nadziei na utrzymanie w Ekstraklasie, natomiast Lech nie znajduje się w najwyższej dyspozycji i przed tygodniem okazał się słabszy od Puszczy Niepołomice. Samo spotkanie w ramach 29. kolejki Ekstraklasy rozpocznie się 21. kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00. Oczywiście można będzie obejrzeć tę batalię w formie transmisji w TV! Zostanie ona pokazana na programie Canal+ Sport 3. A co wiadomo o legalnych streamach online w Internecie? Przejdźmy do tego zagadnienia!

ŁKS Łódź – Lech Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O co zatem chodzi ze wspomnianymi streamami online i w jaki sposób będzie można obejrzeć starcie ŁKS-u z Lechem na żywo w Internecie? W obecnej kampanii pełnię praw do pokazywania meczów naszej ligi posiada operator Canal+, który przecież posiada własny serwis streamingowy w Internecie. Jeśli chcielibyście skorzystać właśnie ze strony Canal+ Online i tam zobaczyć rywalizację beniaminka z Kolejorzem na żywo, to teraz możecie skorzystać z oferty promocyjnej i nabyć możliwość oglądania wszystkich gier Ekstraklasy za jedyne 39 PLN miesięcznie! Poniżej więcej informacji na temat takiej promocji od Canal+:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz ŁKS Łódź – Lech Poznań i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Lech Poznań?

Na marginesie, polecam zerknąć na nasze darmowe analizy i typy na Ekstraklasę, bo może znajdziecie ciekawe pomysły na niedzielne kupony! Reasumując natomiast zagadnienia w tym tekście, okazuje się, że z dostępem do rywalizacji ŁKS-u z Lechem nie będzie żadnego kłopotu. Skorzystać będzie bowiem można zarówno z transmisji w TV, jak i streamu online. Wszystko to w ramach oferty operatora Canal+, który posiada pełnię praw do meczów Ekstraklasy. Dzięki zatem za sprawdzenie tekstu i życzę wielkich emocji w niedzielne popołudnie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze