ŁKS – GKS Tychy: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 21.11.2021

Już dzisiaj zawodnicy ŁKS podejmą GKS Tychy. Mecz na zapleczu Ekstraklasy, który będzie jednym z bardziej interesujących w niedzielę to świetna okazja, żeby zgarnąć dostęp do Polsat Box Go i bonusy w Fuksiarzu. Czy Łodzianom uda się zatrzymać u siebie trzy punkty? Zobacz, czy będzie transmisja w TV lub stream online!

ŁKS – GKS Tychy – gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę będziemy świadkami m.in. spotkania ŁKS z GKS Tychy. Gospodarze tutaj są faworytami, co niespecjalnie nas dziwi. Dotychczas na zapleczu Ekstraklasy spisywali się lepiej niż GKS. Dlatego też np. bukmacherzy uważają, iż to właśnie Łodzianie mają tutaj większe szanse. Sprawdź, gdzie oglądać mecz ŁKS – GKS Tychy i zgarnij przy okazji bonus w Fuksiarzu, z którym możesz grać bez ryzyka!

ŁKS – GKS Tychy: gdzie oglądać za darmo?

Jak obejrzeć za darmo rywalizację ŁKS z GKS Tychy? Niestety, ale mecze pierwszej ligi są pokazywane jedynie w Polsat Sport i Polsat Box Go, a to oznacza, iż musisz zapłacić za dostęp. Koszt abonamentu to około kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

ŁKS – GKS Tychy: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Aby obejrzeć mecz ŁKS – GKS Tychy w TV i to prawie za darmo wystarczy, że będziesz postępował według instrukcji podanej przeze mnie niżej. Całość jest bardzo prosta i wiele nie trwa, ale nie możesz pominąć żadnego kroku.

  1. załóż konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj konto i zagraj z cashbackiem dowolny kupon w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz voucher na 40 PLN do Polsat Box Go
  5. wykorzystaj go i pobierz aplikację na TV
  6. oglądaj tam mecz

fuksiarz polsat box go baner

ŁKS – GKS Tychy: stream na żywo online

Stream online z meczu ŁKS – GKS będzie właśnie pokazany jedynie w Polsat Box Go. Pamiętaj jednak, że ta platforma streamingowa jest dostępna także na telefonach z systemem Android i iOS. Wystarczy, że pobierzesz ją ze sklepu w swoim systemie. Musisz jednak mieć dostęp do internetu, aby obejrzeć rywalizację tych ekip na Polsat Box Go.

ŁKS – GKS Tychy: zapowiedź meczu

Spotkania na zapleczu Ekstraklasy obfitują zazwyczaj w wiele goli. ŁKS jest zdaniem bukmacherów faworytem, ale jednak nie aż tak dużym, jak mogłoby się zdawać. Tutaj stawka jest bardzo duża dla obu drużyn, więc warto ten mecz obstawić np. z cashbackiem w Fuksiarzu.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS - GKS?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Box Go!

O której ŁKS zagra z GKS?

Starcie tych ekip rozpocznie się w niedzielę, 21.11.2021, o godzinie 12:40!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze