Gdzie oglądać mecz ŁKS – GKS Katowice? Czy będzie stream online z tej rywalizacji? Odpowiedź na te pytania poznasz niżej. W sobotę ŁKS zagra z GKS Katowice – dla obu ekip będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie. Gospodarze są tutaj faworytami, na co wskazują m.in. kursy bukmacherskie, ale na pewno goście mogą powalczyć o komplet punktów. Kto dopisze pierwsze trzy oczka na swoje konto?

fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

ŁKS – GKS Katowice, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania ŁKS – GKS Katowice, które rozegrane zostanie w ramach pierwszej kolejki. Organizatorzy na start mają dla nas hitowe starcie, bo obie ekipy to mocne marki w swoich regionach, które walczą o awans do Ekstraklasy.

ŁKS naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo gra u siebie i ma nieco lepszą ekipę, ale wiemy, że goście lubią zaskakiwać na początku sezonu. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i dopisze na swoje konto trzy oczka? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzisiaj po południu. Sprawdź, gdzie oglądać mecz ŁKS – GKS Katowice!

ŁKS – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz ŁKS – GKS Katowice w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN.

ŁKS – GKS Katowice, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu ŁKS – GKS Katowice będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz

Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki niemu możesz oglądać spotkanie ŁKS – GKS Katowice bez żadnych problemów. Nie jesteś przekonany? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu!

ŁKS – GKS Katowice, transmisja online

Stream ze starcia ŁKS – GKS Katowice będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet. To jedyne warunki, jakie trzeba spełnić.

ŁKS – GKS Katowice, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu ŁKS – GKS Katowice możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinien ŁKS, ale czy tak się stanie? A może będziemy świadkami niespodzianki?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 14:59.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz ŁKS - GKS Katowice?

Rywalizacja ŁKS z GKS Katowice możesz obejrzeć w Polsat Box Go.

O której ŁKS zagra z GKS Katowice?

Mecz tych drużyn został zaplanowany na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze