Lizak – Dominik Skowyra: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Gala Fame MMA Friday Arena 1

Typy i kursy na Lizak – Dominik Skowyra. Na papierze walka tych zawodników nie jest może jedną z najciekawszych, jakie sobotniego wieczoru czekają nas podczas pierwszej gali Clout MMA, ale z całą pewnością nie możemy powiedzieć, że zapowiada się na nudną. Który z zawodników będzie tutaj górą?

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Lizak – Dominik Skowyra typy i przewidywania

Na Clout MMA czeka nas łącznie aż 12 walk. Organizatorzy postarali się więc, żeby w karcie walk znalazło się kilka głośnych nazwisk, a także ciekawych zestawień i to pomimo wielu kontrowersji, które narosły wokół tej gali. Jedną z walk będzie rywalizacja Lizak – Dominik Skowyra. Czy faworyt, którym jest Lizak, wygra tutaj bez większego problemu?

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że będzie to ciekawa walka, a dzięki Fortunie możemy zwiększyć emocje z oglądania i kibicowania – graj bez ryzyka do 600 PLN. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk lub baner wyżej. Przy okazji sprawdź nasze pozostałe propozycje na Clout MMA.

Gdzie oglądać walkę Lizak – Dominik Skowyra? To pytanie, które sporo osób wyszukuje, więc wyjdziemy teraz im naprzeciw. Aby móc oglądać starcie pomiędzy tymi zawodnikami, należy wykupić pakiet PPV na stronie federacji.

Lizak – Dominik Skowyra, kursy bukmacherskie

Kursy na pojedynek Lizak kontra Dominik Skowyra jednoznacznie sugerują, że pierwszy z nich uchodzi za wyraźnego faworyta. Oczywiście, Skowyra ma swoje szanse, ponieważ jest świetnym zawodnikiem i wielokrotnie udowodnił swoje umiejętności, ale wciąż nie znajduje się na tym samym poziomie co Lizak. Przyjrzyj się, jakie są dokładne kursy na to starcie:

1/2

Typy na Lizak – Skowyra

Fortuna
1
Lizak
Zagraj!
Fortuna
2
Skowyra
Zagraj!

Lizak – Dominik Skowyra, kto wygra walkę?

Analizując kursy bukmacherskie, możemy stwierdzić, że Lizak jest znacznie lepiej oceniany. Warto zaznaczyć, że obaj zawodnicy nie są w najlepszej kondycji, więc mało prawdopodobne jest, że będą w stanie wytrzymać pełne trzy rundy. Na pewno możemy przyjąć, że Skowyra ma przewagę i prawdopodobnie będzie starał się ją wykorzystać dość szybko. Są realne scenariusze, że walka może zakończyć się nokautem już w drugiej rundzie, a nawet w pierwszej. Konkretne typy na wynik pojedynku Lizak kontra Dominik Skowyra zostaną przedstawione później. Nasza ocena opiera się na przekonaniu, że to pierwszy z tych zawodników ma większe szanse na zwycięstwo.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typy na Lizak – Dominik Skowyra

Typy na Lizak – Dominik Skowyra będą jednak skierowane w stronę overu rund. Różnica w warunkach fizycznych i umiejętnościach jest zbyt duża, żeby zignorować ten aspekt, ale nie uważam, żeby Lizak był w stanie znokautować Skowyrę już w pierwszych trzech minutach, dlatego na kupon leci właśnie taki kurs. Pamiętaj, że za rejestrację w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz na start m.in. zakład bez ryzyka do 600 PLN!

+1.5 rundy
Kurs: 1.45
Zagraj!

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze