Lizak – Dominik Skowyra gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

clout mma 1

Gdzie oglądać Lizak – Dominik Skowyra? Na zbliżającej się gali Clout MMA zobaczymy łącznie aż 13 walk. Jedną z nich będzie starcie Lizak – Dominik Skowyra. Dwaj znani influencerzy, którzy co prawda swój peak mają za sobą, ale dalej mają sporo do udowodnienia w oktagonie. Który z nich będzie górą?

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Lizak – Dominik Skowyra, gdzie oglądać?

Na Clout MMA będziemy świadkami starcia Lizak – Dominik Skowyra, czyli rywalizacja dwóch znanych streamerów. Między tymi zawodnikami nie ma co prawda konfliktu, ale na pewno nie można powiedzieć, że się lubią lub kolegują. Który z nich tutaj sięgnie po wygraną? Przy okazji sprawdź, jakie są proponowane przez nas zakłady na Clout MMA!

Lizak – Dominik Skowyra, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Lizak – Dominik Skowyra? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z Clout MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu. Raczej szybko też się to nie zmieni ze względu na kontrowersje, które narosły wokół tej federacji!

Lizak – Dominik Skowyra, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Lizak – Dominik Skowyra? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie Clout MMA, a cena wynosi 32 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV transmisja online z walki Lizak – Dominik Skowyra będzie nielegalna. Pamiętaj, że w Fortunie z kodem promocyjnym od nas możesz obstawić walkę i grać bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lizak – Dominik Skowyra, stream online

Stream online z walki Lizak – Dominik Skowyra najlepiej będzie odpalić na stronie Clout MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona Clout MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem. Na początku historii tej federacji nie wszystko działało, jak trzeba, ale teraz już jest inaczej!

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze