Liverpool – Wolves: kurs 150.00 za wygrany zakład 1X2

Andy Robertson prowadzący piłkę

Już w niedzielę Jurgen Klopp po raz ostatni poprowadzi ekipę Liverpoolu, a rywalem The Reds będzie zespół Wolverhampton. Przy okazji tego spotkania nowi gracze mogą skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Superbet i obstawić zwycięzcę po niespotykanym nigdzie indziej kursie 150.00! Jak powalczyć o 300 PLN bonusu w ramach takiej oferty dla nowych graczy?

baner Superbet na ostatnią kolejkę Premier League

Nowi gracze już teraz mogą założyć konto w Superbet i skorzystać ze specjalnej promocji. Jeśli zdecydujecie się zarejestrować z naszym kodem promocyjnym, będziecie w stanie obstawić wynik meczu Liverpool – Wolves po promocyjnym kursie 150.00! W praktyce gracie zatem o 300 PLN bonusu, a pod spodem znajdziecie instrukcję skorzystania z takiej oferty dla nowych graczy:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Liverpoolu lub Wolves (38. kolejka Premier League).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ekipa Liverpoolu nie walczy już co prawda o mistrzostwo Anglii, jednak w niedzielę pożegna Jurgena Kloppa – będzie to przecież ostatni mecz Niemca w roli szkoleniowca The Reds. Ciśnienie na zwycięstwo przeciwko Wolverhampton będzie zatem bardzo duże i to właśnie gospodarzom daje się zdecydowanie większe szanse na wiktorie w meczu 38. kolejki. Polecam zatem skorzystać z promocji od Superbet i dać sobie szansę na zgarnięcie 300 PLN bonusu. Powodzenia!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze