fot. Li Ying

Gdzie znajdziesz transmisje z meczu Liverpool – West Ham? To jeden z hitów najbliższej kolejki Premier League. The Reds wciąż są zaangażowani w grę o tytuł mistrza Anglii, z kolei West Ham liczy na utrzymanie pozycji w czołówce Premier League. Na żywo spotkanie to obejrzysz w Canal+ Sport 2, do którego możesz uzyskać dostęp dzięki naszej promocji u bukmachera eWinner.

Liverpool – West Ham, gdzie oglądać

To mecz, który z polskiego punktu widzenia będzie o tyle interesujący, że wystąpi w nim Łukasz Fabiański. Transmisja live ze spotkania Liverpool – West Ham pojawi się w programie Canal+ Sport 2. Jeśli nie masz konta u bukmachera eWinner, to możesz je założyć w tym momencie, a dzięki temu otrzymasz dostęp do Canal Plus Online, w tym transmisji ze spotkania Liverpool – West Ham.

Po rejestracji konta – zrób wpłatę, postaw zakład i zweryfikuj profil, a to pozwoli ci odebrać voucher na 30 dni darmowego oglądania Canal+ Online.

Liverpool – West Ham, transmisja na żywo w TV

Jeśli myślałeś, że eWinner służy tylko do robienia typów bukmacherskich, to już wiesz, że firma ta posiada też inne funkcje. Przy współpracy z Canal+ bukmacher ten oferuje transmisje live na internetowej platformie tej stacji. Co trzeba zrobić, żeby za darmo obejrzeć stream online z meczu Liverpool – West Ham? Postępuj zgodnie z naszą instrukcją:

  1. Zarejestruj konto w eWinner wybierając następujący link: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Dokonaj wpłaty i wytypuj pierwszy kupon
  3. Zweryfikuj konto gracza
  4. Zgłoś się po voucher do bukmachera

Liverpool – West Ham, gdzie oglądać na żywo za darmo

Kiedy uzyskasz już voucher od eWinner na Canal+ to możesz przejść do tej platformy, żeby uruchomić przekaz na żywo ze spotkania Liverpoolu z West Ham. Jak to zrobić? Możesz skorzystać z aplikacji Canal+ Online lub strony internetowej canaplus.com. Tam aktywujesz voucher, a następnie wybierzesz Canal+ Sport 2, na którym będzie transmisja. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 18:30.

Liverpool – West Ham, transmisja online

Promocja eWinner na mecz Liverpool – West Ham może być aktywowana tylko w internetowej platformie Canal+. A więc, żeby obejrzeć to spotkanie powinieneś posiadać dostęp do internetu. Transmisje live uruchomisz w serwisie online lub aplikacji m.in. na Smart TV.

FAQ

Gdzie w internecie obejrzeć mecz Liverpool - West Ham?

Spotkanie to obejrzysz na żywo w Canal Plus Online po odebraniu vouchera od eWinner.

Kiedy jest mecz Liverpool - West Ham?

Konfrontacja ta została zaplanowana na 5 marzeć 2022, godzinę 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze