Liverpool vs Chelsea – gdzie oglądać online? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przed rozpoczęciem rywalizacji o Superpuchar Europy. Checie wiedzieć gdzie i jak obstawiać, a także szukacie streamów? Dobrze trafiliście! Zapraszamy po więcej informacji!

Gdzie oglądać online – Liverpool vs Chelsea

Spotkanie o Superpuchar Europy cieszy się sporą popularnością, dlatego nic dziwnego, że wiele osób szuka drogi, aby zgodnie z prawem obejrzeć ten mecz online! Mamy dobrą wiadomość, z pomocą przychodzi nam bukmacher STS. Jak obejrzeć w Internecie?

Zakładacie konto w STS z kodem promocyjnym: 1259PLN

kod promocyjny

Następnie przechodzicie w zakładkę zakładów na żywo i odpalacie stream w STS TV z meczu Liverpoolu z Chelsea. Spotkanie będzie dostępne bez komentarza, pozostaną jedynie odgłosy z trybun i boiska.

Jeśli chodzi o stream online w innym miejscu, to możecie również zgodnie z prawem skorzystać z platformy Ipla TV lub obejrzeć mecz online na sport.tvp.pl.

W telewizji spotkanie Liverpoolu z Chelsea będzie pokazywane na kilku kanałach z polskim komentarzem Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1, TVP 1, TVP Sport.

Gdzie obstawiać Superpuchar Europy – Liverpool vs Chelsea

Warto również zwrócić uwagę na poszczególne oferty zakładów bukmacherskich, które oferują kursy na spotkanie o Superpuchar Europy.

Faworytem tej rywalizacji jest zwycięzca Ligi Mistrzów – Liverpool. Chelsea, triumfator Ligi Europy jest określana mianem underdoga.

[table id=32 /]

Jak widać, w przypadku każdego zdarzenia inny bukmacher jest na czele stawki. Przy obstawieniu wygranej Liverpoolu najlepiej skorzystać z oferty Fortuny lub wykorzystać kod promocyjny w STS i jeszcze obejrzeć mecz online za darmo. Remis – to najwyższa propozycja ze strony ForBET, natomiast najwyższy kurs na Chelsea znajdziecie w ofercie PZBuk!