Liverpool – Sheffield United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.04.2024

Virgil Van Dijk podający piłkę

Gdzie oglądać Liverpool – Sheffield? W czwartek kończy się 31. kolejka Premier League, a tego dnia odbędą się w sumie 2 mecze na najwyższym poziomie rozgrywek w Anglii. Jednym ze spotkań będzie rywalizacja Liverpoolu z Sheffield United, a jeśli macie ochotę obejrzeć to starcie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online. Zapraszam więc do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Liverpool – Sheffield United na żywo w TV

Ekipa Liverpoolu po ostatniej kolejce objęła fotel lidera Premier League i postara się utrzymać 1. miejsce również po 31. serii gier. The Reds w czwartkowy wieczór zmierzą się ze zdecydowanie najsłabszym klubem rozgrywek, czyli z Sheffield United. Samo spotkanie zaplanowane zostało na 4. kwietnia 2024 roku i godzinę 20:30 polskiego czasu. Przechodząc już do sposobów na zobaczenie tej batalii na żywo, wybrać będzie można transmisję na żywo w TV. Taka zostanie pokazana na programie Canal+ Sport 2, a przecież to nie jedyna możliwość, bo są jeszcze streamy online w Internecie, do których z resztą za moment przejdę!

Liverpool – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o dostępności legalnych streamów online i właśnie tą kwestią się teraz zajmę. Absolutnie wszystkie spotkania Premier League do końca sezonu pokazywane są na serwisie streamingowym Viaplay, jednak ten konkretny mecz zostanie również pokazany na Canal+ Online! Drugi z wydawców posiada pakiet z meczami ligi angielskiej w tańszej ofercie i proponuje w niej również inne ciekawe rozgrywki piłkarskie! Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszej współpracy z Canal+ i obejrzeć starcie Liverpoolu z Sheffield właśnie na tej platformie, to pod spodem stosowna instrukcja skorzystania z pakietu promocyjnego:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Liverpool – Sheffield i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Liverpool – Sheffield United?

Wychodzi zatem na to, że potyczka Liverpoolu z Sheffield dostępna będzie na dwóch platformach. Oczywiście spotkanie to zostanie pokazane w serwisie streamingowym Viaplay. Jeżeli nie chcecie jednak płacić 55 PLN, to nieco tańszą ofertę przygotował Canal+ Online! Tam odnajdziemy po 2 mecze ligi angielskiej na każdą kolejkę i tym razem padło właśnie na spotkanie Liverpoolu z Sheffield. Polecam również rzucić okiem na dostępne transmisje bukmacherów, a ja życzę już jak największych emocji i jak najlepszego spotkania na Anfield!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze