Liverpool – Manchester City: 300 zł bonusu za gola dowolnej drużyny!

Wszyscy kibice ligi angielskiej wyczekują niedzieli, kiedy to rozegrany zostanie hit pomiędzy Liverpoolem, a Manchesterem City! Nowi gracze nie muszą już natomiast czekać na promocje bukmacherskie, bo w STS obstawić można bramkę dowolnej drużyny i zgarnąć aż 300 PLN bonusu za poprawny zakład! Wszystkie szczegóły i informacje o takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście.

baner STS na Liverpool - City

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce, a zatem STS ma świadomość wielkiego zainteresowania hitem Premier League! Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta w STS, to czyniąc to teraz z naszym kodem możecie obstawić bramkę Liverpoolu lub Manchesteru City i zgarnąć aż 3 stówki bonusu! Wszystkie informacje o takiej akcji promocyjnej pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na gola Liverpoolu lub Manchesteru City.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Hity Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Manchesterem City w ostatnich latach okazywały się zwykle kapitalnymi widowiskami! Ostatni bezbramkowy remis miał miejsce jeszcze w 2018 roku, a obydwa zespoły w ostatnich tygodniach regularnie wygrywały i imponowały formą. Warto zatem założyć konto w STS i skorzystać z opisanej promocji, dając sobie sporą szansę na wygranie 300 PLN bonusu!

Miej na względzie, że w tekście przedstawiono jedynie skrócony opis promocji. Jeśli masz wątpliwości co do jej działania, sprawdź pełny regulamin lub skontaktuj się z nami!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze