Liverpool – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Piłkarze Liverpoolu po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Liverpool – Burnley? Po ostatniej porażce przeciwko Arsenalowi, ekipa Liverpoolu zechce powrócić na odpowiednie tory i zwyciężyć rywalizację 24. kolejki przeciwko Burnley. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć starcie na Anfield Road na żywo. Zapraszam zatem do zgłębienia tematu i sprawdzenia treści całego artykułu!

Liverpool – Burnley, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Liverpoolu z Burnley zostanie rozegrane w ramach zaczynającej się 24. kolejki angielskiej Premier League i zdecydowanie będzie jednym z ciekawszych zestawień tej serii gier! Wszak mówimy tu o batalii walczącego o mistrzostwo kraju Liverpoolu z bijącym się o utrzymanie zespołem The Clarets. Samo spotkanie, jak już wiecie, odbędzie się w sobotę, czyli 10. lutego 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety jednak nie będzie możliwości obejrzenia go na żywo w telewizji. Dostępny będzie natomiast legalny i sprawdzony stream online, do którego za momencik przejdę!

Liverpool – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Skoro w telewizji nie odnajdziemy legalnej transmisji, to gdzie oglądać Premier League i sobotnią rywalizację Liverpoolu z Burnley? Tak się składa, że 100% praw do pokazywania gier ligi angielskiej posiada legalna i działająca już pewien czas w Polsce stacja streamingowa. Mówię tu oczywiście o Viaplay, gdzie bez problemu obejrzymy wszystkie potyczki 24. kolejki Premier League, w tym właśnie rywalizację Liverpoolu z Burnley. Obecnie cena miesięcznego pakietu w Viaplay wynosi 55 PLN, co niestety jest dość sporą kwotą. Zarobić na taki zakup możecie stawiając zakłady na Liverpool – Burnley po następujących kursach:

Gdzie oglądać Liverpool – Burnley?

Układ praw telewizyjnych do Premier League do tej pory się nie zmienił i wciąż absolutną pełnię praw do tej ligi posiada serwis streamingowy Viaplay. Warto dodać, że 2 mecze na kolejkę pokazywane są w TV na sportowych kanałach Canal+. W tym konkretnym przypadku takiej alternatywy jednak nie znajdziemy, a co za tym idzie, jesteśmy niejako skazani na stream online w serwisie Viaplay. Będzie to jedyna legalna i bezpieczna możliwość, by zobaczyć starcie Liverpool – Burnley na żywo. Życzę jak najlepszego meczu i możliwie największych emocji przy okazji jego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze