Liverpool – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.03.2024

Mo Salah przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Liverpool – Brighton? W Wielką Niedzielę dokańczamy 30. kolejkę gier w Premier League. Pierwszym spotkaniem tego dnia będzie rywalizacja na Anfield Road. Liverpool na własnym obiekcie postara się wygrać z Brightonem. O tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć mecz opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia najważniejszych informacji odnośnie transmisji z meczu Liverpool – Brighton!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Liverpool – Brighton, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Liverpoolu z Brightonem zapowiada się świetnie i będzie miała spory wpływ na układ górnej części tabeli Premier League! The Reds biją się przecież o tytuł mistrzowski, zaś ekipa Jakuba Modera wciąż walczy o ponowny awans do europejskich pucharów. Mecz, o którym mowa rozpocznie się 31. marca 2024 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. Jeżeli chcecie obejrzeć go za pośrednictwem transmisji w TV, to taka zostanie pokazana na żywo na Canal+ Sport. A przecież to nie jedyna opcja pozwalająca zobaczyć starcie Liverpool – Brighton!

Liverpool – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Jakie inne opcje oferuje polski rynek i które sposoby pozwolą obejrzeć mecz Liverpoolu z Brightonem? Skorzystać można oczywiście również ze streamu online i to na dwóch platformach! Tradycyjnie już transmisja zostanie pokazana w serwisie streamingowym Viaplay, jednak tańsza i chyba ciekawsza jest oferta operatora Canal+ Online. Na tej platformie również znajdziemy niektóre starcia angielskiej Premier League i co więcej, dostęp do niej zyskać możecie w promocyjnej cenie. Jeśli chcecie skorzystać z naszej współpracy z Canal+ i obejrzeć mecz na Anfield w formie streamu online, to zapoznajcie się z poniższą instrukcją:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Liverpool – Brighton i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Liverpool – Brighton?

Mam nadzieję, że poznaliście wszystkie informacje na temat tego, gdzie oglądać Premier League, jak i niedzielną rywalizację Liverpoolu z Brightonem. W tym przypadku skorzystać można z dwóch możliwości, ponieważ transmisja dostępna będzie zarówno w Viaplay, jak i w Canal+ Online! Osobiście wybrałbym tę drugą opcję, tym bardziej że teraz możecie uzyskać miesięczny pakiet u wspomnianego operatora w promocyjnej cenie. Życzę już jak największych emocji w niedzielę i dziękuję serdecznie za poświęconą uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze