Liverpool – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.05.2023

Jordan Henderson dziękujący kibicom

Gdzie oglądać Liverpool – Brentford? Na finiszu kampanii 2022/23, ekipa Liverpoolu wyraźnie odżyła i powróciła do pięknej, ofensywnej piłki, a mecze z udziałem The Reds ogląda się ostatnio z zapartym tchem! Podobnie powinno być również w najbliższy weekend, kiedy to wicemistrzowie kraju zmierzą się u siebie z Brentfordem. Gdzie i w jaki sposób oglądać tą batalię na żywo? Zapraszam do sprawdzenia poniżej!

Liverpool – Brentford, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, Liverpool w ostatnich tygodniach grał ofensywną i ciekawą dla oka piłkę, efektem czego wygrał 5 kolejnych spotkań ligowych! O cenne w walce o europejskie puchary zwycięstwo The Reds postarają się również w sobotę, kiedy to rywalami będą absolutnie nieprzewidywalni zawodnicy z Brentfordu. Spotkanie to zostanie rozpoczęte o godzinie 18:30, a więc po wszystkich innych meczach ligi angielskiej, jakie odbędą się 6. maja. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie oglądać Premier League, to niestety akurat tego meczu nie znajdziemy w TV, jednak poniżej wyjaśniam, jak obejrzeć je w formie streamu online!

Liverpool – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany stream online będzie w Polsce dostępny i legalny! Nie mam oczywiście na myśli pirackich stron zagranicznych, z których zainstalować możecie niepożądane programy na swój komputer, ale legalną transmisję internetową, którą to znajdziecie w serwisie Viaplay. Serwis ten posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier Premier League w kampanii 2022/23, a wszystko to opakowane jest ciekawymi studiami, polskim komentarzem i oczywiście jakością HD. W jaki sposób uzyskać dostęp do usług Viaplay i obejrzeć mecz Liverpoolu z Brentfordem?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Liverpool – Brentford

Gdzie oglądać Liverpool – Brentford?

Nim przedstawię ostatnią, legalną opcję na obejrzenie meczu Brighton – Brentford, wspomnę tylko o pozostałych transmisjach online u polskich bukmacherów. Wracając natomiast do tematu, jeżeli macie na swoim smartfonie system IOS lub Android i dysponujecie dostępem do sieci, to możecie zainstalować na swój telefon aplikację mobilną Viaplay i także z jej poziomu zobaczyć rywalizację na Anfield Road na żywo i z polskim komentarzem. Potrzebny będzie do tego jedynie dostęp do sieci i konto w serwisie Viaplay. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze