Lincoln – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.09.2023

James Ward-Prowse podczas spotkania ligowego

Gdzie oglądać Lincoln – West Ham? W środowy wieczór rozegranych zostanie wiele ciekawych potyczek w Pucharze Ligi Angielskiej, którymi to rozgrywkami z pewnością warto się zainteresować! Jedną z bardziej interesujących batalii będzie ta pomiędzy Lincoln, a West Hamem United. A gdzie i w jaki sposób obejrzeć to spotkanie na żywo i w legalny sposób? Zapraszam do sprawdzenia.

Lincoln – West Ham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Lincoln – West Ham dla polskiego kibica może wydać się bardzo ciekawa! Prócz tego, że Młoty są w dobrej formie, w szeregach gości najpewniej zobaczymy Łukasza Fabiańskiego, który w sezonie 2023/24 broni właśnie w meczach pucharowych. Samo spotkanie rozegrane zostanie w środę, 27. września 2023 roku o godzinie 20:45! Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to niestety takiej nie znajdziemy na żadnym legalnym kanale w Polsce. Będzie można jednak skorzystać ze streamu online, o czym za moment!

Lincoln – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Skoro powiedziałem, że mecz Lincoln – West Ham będzie dostępny w formie streamu online, to pora na dwa słówka na ten temat. Transmisja internetowa z omawianej batalii będzie w Polsce dostępna i legalna, jednak niestety nie będzie ona za darmo. Mowa tu bowiem o streamie online w serwisie Viaplay, na którym znajdziemy wszystkie najciekawsze spotkania Pucharu Ligi Angielskiej! Jeżeli chcecie natomiast obstawić omawiane starcie, to sprawdźcie koniecznie aktualne kursy bukmacherskie:

Gdzie oglądać Lincoln – West Ham?

Mam nadzieję, że ten krótki tekst pomógł Wam znaleźć informację odnośnie transmisji ze spotkania Lincoln – West Ham! Spotkanie to będzie dostępne tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay i niestety innych darmowych opcji na polskim rynku nie znajdziemy. Zachęcam jednakże do sprawdzenia aktualnych transmisji live u bukmacherów. Tam znajdziecie inne ciekawe spotkania piłkarskie na żywo, zatem polecam sprawdzić i nie przegapić najlepszych meczów!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze