Lille – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.04.2024

Piłkarz Lille po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Lille – Aston Villa? Chyba najciekawszą rywalizacją ćwierćfinałową w Lidze Konferencji jest ta pomiędzy Lille, a Aston Villą! W ten czwartek dojdzie do rewanżowego meczu we Francji, a jeśli ciekawią Was transmisje w TV i streamy online z tego spotkania, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ich temat. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów!

Lille – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Pierwsze spotkanie Aston Villi z Lille stało na naprawdę wysokim poziomie i było otwartym, a co za tym idzie, ciekawym do oglądania widowiskiem! Ostatecznie to Anglicy wygrali 2:1, jednak ten wynik niczego jeszcze nie rozstrzyga. Rewanż we Francji tym bardziej zapowiada się ciekawie, a jego początek datowany jest na 18. kwietnia 2024 roku, oraz na godzinę 18:45 naszego czasu. Niestety jednak omawianego spotkania nie będziemy w stanie obejrzeć na żywo w TV. Żaden z programów nie pokaże tej batalii, lecz w Internecie bez problemu znajdziemy stream online, do którego przechodzę!

Lille – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem o dostępności streamu online z francusko-angielskiej potyczki, to opowiem teraz nieco więcej na ten temat. Obecnie prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Konferencji w Polsce posiada operator Viaplay i to właśnie na stronie internetowej tego wydawcy odnajdziemy legalny i bezpieczny stream online z opisywanego starcia. Niestety jednak nie będzie to darmowa transmisja, bo za miesięczny dostęp do usług Viaplay zapłacić należy 55 PLN. Swoją drogą, polecam sprawdzić nasze aktualne typy na Ligę Konferencji. Kursy na ten konkretny mecz wyglądają naprawdę ciekawie:

Gdzie oglądać Lille – Aston Villa?

Zmierzając powoli do końca i podsumowując najważniejsze informacje zawarte w tym tekście, okazuje się, że mecz Lille – Aston Villa będzie można w Polsce obejrzeć na żywo w legalny i bezpieczny sposób. Serwis streamingowy Viaplay proponuje bowiem swoim użytkownikom dostęp do transmisji właśnie z gier Ligi Konferencji. Niestety nie będzie można obejrzeć omawianej batalii w telewizji, jednak wspomniany stream online również będzie puszczany w jakości obrazu HD i towarzyszyć mu będzie polski komentarz! Dziękuję już za uwagę, życząc wielkich emocji w czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze