Lil Masti i Ewa Brodnicka to konfrontacja, która może elektryzować świat influencerów oraz boksu w Polsce. Jedna z nich to popularna instagramerka, a druga to pięściarka, która niegdyś święciła wielkie triumfy na zawodowych ringach. Starcie Lil Masti vs Ewa Brodnicka zapowiada się na duży freak fight, o którym mówi się już od kilku miesięcy. Brodnicka przed walką przekonują, że obie chcą sobie zrobić z buzi kotlety mielone. Która z zawodniczek wypadnie lepiej na gali High League? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lil Masti – Ewa Brodnicka:: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz niegdyś pomogła zbudować popularność FAME MMA, a teraz jest jednym z najgłośniejszych nazwisk federacji High League. Była “sex mastera” rezonuje publikę w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie stuknęło jej milion followersów, co pokazuje dużą popularność Lil Masti. Ewa Brodnicka to nie influencerka, a zawodowa bokserka. Co prawda, powoli schodząca ze sceny, ale jeszcze kilka lat temu toczyła twarde pojedynki na Polsat Boxing Night.

W przeciwieństwie do Brodnickiej, Lil Masti dopiero od kilku lat prowadzi sportowy tryb życia ukierunkowany na sporty walki. W przeszłości Aniela Bogusz pałała się zapasami, w których zdobyła wicemistrzostwo w Pucharze Polski. To jednak odległe czasy, ale niektóre chwyty z zapasów mogą procentować w konfrontacji w oktagonie.

Dla Lil Masti będzie to trzecia walka w formule MMA. Ewa Brodnicka zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Na High League poza pojedynkiem tych zawodniczek można typować również pozostałe konfrontacje. Wszystkie typy i kursy na High League znajdziesz w tym artykule: https://zagranie.com/high-league-kursy-typy-zaklady-bukmacherskie-i-karta-walk-28-08-2021/.

Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka: zapowiedź i analiza walki

Do walki Lil Masti – Ewa Brodnicka dojdzie podczas High League, które odbędzie się 28 sierpnia (sobota) w sopockiej Ergo Arenie. To walka określana jako co-main event, a więc obie panie w oktagonie pojawią się jako przedostatnie na karcie walk. To niejako konfrontacja zawodowego sportu z amatorskim. Ten pierwszy reprezentowany jest przez Ewę Brodnicką, a drugi przez Anielę Bogusz.

Lil Masti kandyduje do miana najlepszej zawodniczki w Polsce, jeśli chodzi o freak fight. Aniela Bogusz znacznie zmieniła swoją sylwetkę i postawiła na treningi MMA. Co prawda, do tej pory więcej się o niej mówi, aniżeli ogląda w oktagonie, ale być może kariera ta przyśpieszy po konfrontacji z Brodnicką. Była pięściarka ma wiele do stracenia, ponieważ jeśli przegra z Lil Masti, to jej notowania spadną zarówno w boksie, jak i MMA.

Aniela “Lil Masti” Bogusz

Rekord Lil Masti w MMA to dwie walki, z których obie może sobie przypisać jako zwycięskie. Cała kieriera Anieli Bogusz rozpoczęła się od konfrontacji w FAME MMA przeciwko Marcie Linkiewicz. Wówczas Lil Masti zwyciężyła Linkimaster i przejęła mistrzowski pas federacji. Włodarze FAME MMA nalegali na kolejne walki z udziałem Anieli Bogusz, ale ta odrzucała kolejne propozycje twierdząc, że były niesatysfakcjonujące finansowo. W końcu przedstawiciele FAME MMA zdecydowali się odebrać mistrzowski pas Lil Masti, co spotkało się z jej dużą krytyką.

Malik Montana ogłaszając, że tworzy High League od razu zakontraktował Lil Masti. To głośne nazwisko, bo Aniela Bogusz na samym Instagramie posiada milion subskrypcji. Lil Masti kilka miesięcy temu wystąpiło na gali FEN w charytatwnym pojedynku. Tam też okazała się zwycięska triumfując nad Adrianną Śledź. Wówczas Lil Masti pokonała Flychanelle przed czasem.

Kobiecy freak fight w Polsce utożsamiany jest z Anielą Bogusz. Lil Masti zdradza za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na serio traktuje swoją przygodę z MMA. To widać po filmach udostępnianych chociażby na Instagramie.

Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka na bokserskich ringach miała przydomek Kleo. Zawodniczka pochodząca Nowego Dworu Mazowieckiego, to nie anonimowa postać w boksie. Wystarczy przypomnieć jej największe sukcesy, a więc tytuł mistrzyni Europy z 2013 roku oraz mistrzyni świata z 2017 roku. Brodnicka walczyła w kategorii super piórkowej i w latach swojej świetności była jedną z najlepszych pięściarek w tym limicie wagowym.

Ringowe doświadczenie, a także odporność na ciosy na pewno będą po stronie Ewy Brodnickiej. W końcu to pięściarka, która ma za sobą 20 zawodowych walk! Rekord bokserski Brodnickiej może imponować, bo to 19 zwycięstw, z czego 2 przez nokaut. Ostatnią walkę w boksie, jaką stoczyła Brodnicka to ta z 20 października w Las Vegas. Wówczas przegrała z Mikaelą Mayer. Przez to, że Polka nie uzyskała wymaganego limitu wagowego – straciła pas mistrzyni WBO.

Lil Masti – Brodnicka: typy na walkę High League

Co typujemy? Naszym zdaniem Lil Masti wcale nie jest tak dobrą zawodniczką, na jaką jest kreowana. Jasne, że zwyciężyła z Linkimaster, ale wówczas obie influencerki były na podobnym poziomie. Od tamtej pory Aniela Bogusz stoczyła tylko jedną walkę z Adą Śledź. Tak naprawdę Lil Masti nie konfrontowała się z żadną klasową rywalką. Co innego Ewa Brodnicka, która w boksie musiała mierzyć się z najlepszymi na świecie. Ktoś powie, że to boks, a MMA to zupełnie inna walka. Faktycznie tak jest, ale doświadczenie, jakie wyniosła Brodnicka z zawodowego ringu powinno procentować we freak fight. Jesteśmy pewni, że ciosy Brodnickiej będą znacznie więcej ważyć niż te zadane przez Lil Masti.

Naszym zdaniem wszystkie karty są po stronie Ewy Brodnickiej. To zawodniczka z większą siłą oraz obyciem ringowym. Dla Lil Masti głównym zadaniem będzie unikanie walki bokserskiej w stójce. To świat Brodnickiej i w tym elemencie na pewno będzie lepsza. Co typujemy? Gramy zakład na zwycięstwo Ewy Brodnickiej, która jest faworytką tego pojedynku.

Fortuna
1.90
Wygra Ewa Brodnicka

Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie przygotowane przez Fortunę faworyzują Ewę Brodnicką, choć wcale nie pokazują jej w roli zdecydowanej faworytki. Lil Masti cieszy się dobrą reputacją, co widać po przewidywaniach Fortuny. Znacznie bardziej wyrównane kursy są na walkę wieczoru High League pomiędzy Natsu a Lexy.

Kursy na wygraną/Zakłady specjalne

W zakładach Fortuny niższe współczynniki są na zwycięstwo Brodnickiej. Dysproporcja kursowa w typach na zwycięstwo nie jest jednak znacząca. Bukmacherzy nie skreślają Anieli Bogusz, choć bardziej cenią Ewę Brodnicką.

Kto wygra?
Fortuna
2.19
Lil Masti
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.60
Ewa Brodnicka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

W zakładach specjalnych na ten pojedynek możesz znaleźć m.in. typ, czy walka zakończy się w pierwszych 60 sekundach?

Walka zakończy się w 60 sekund
Fortuna
4.00
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Lil Masti – Brodnicka: co obstawiać? Kto wygra?

Co jeszcze można obstawiać w pojedynku Lil Masti vs Brodnicka? Bukmacher Fortuna daje wiele możliwości, bo możesz wskazać liczbę rund i dokładną rundę, w której zakończy się ta konfrontacja. Jeśli przypuszczasz, że walka nie potrwa długo to możesz grać zakłady na poniżej 1.5 rundy. Generalnie walka jest zakontraktowana na trzy rundy.

Zakłady bukmacherskie na Lil Masti vs Ewa Brodnicka

W Fortunie z naszym kodem promocyjnym otrzymasz bonus bez ryzyka na typowanie walki Lil Masti – Ewa Brodnicka. Grając zakłady u tego bukmachera znajdziesz następujące rozszerzenia do typów przed starciem:

  • kto wygra,
  • liczba rund,
  • koniec w 1., 2. lub 3. rundzie,
  • zawodniczka wygra przed czasem,
  • zawodniczka wygra na punkty,
  • walka zakończy się w przeciągu 60 sekund w 1. rundzie.

FAQ

Kto jest faworytką w kursach bukmacherskich walki Lil Masti - Ewa Brodnicka?

Bukmacherzy typują wygraną Brodnickiej po kursach 1.60.

Co typujemy na High League?

W walce Aniela Bogusz - Ewa Brodnicka stawiamy na wygraną tej drugiej zawodniczki!

Zaloguj się aby dodawać komentarze