Liga Narodów razem z legalnymi bukmacherami trwa dalej. Wszystkie oczy w naszym kraju zwrócone będą na rywalizację Biało-Czerwonych z Włochami, ale to nie wszystkie mecze, które zostaną dziś rozegrane. Poza dywizją A grają też w Lidze B, Lidze C i Lidze D – łącznie sześć spotkań. Sprawdźmy, jakie kursy na te starcia wystawili legalni bukmacherzy w dwóch pierwszych dywizjach i u którego z nich najlepiej obstawiać zwycięzców poszczególnych pojedynków. Pod lupę weźmiemy STS, Etoto i Totolotka.

Liga B zdaniem legalnych bukmacherów

Rosja – Turcja (18:00)

Pojedynek pomiędzy liderem a wiceliderem grupy 2, który może rozstrzygnąć o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w ostatecznych rozrachunku. 7 września obie ekipy mierzyły się już ze sobą w Trabzonie i wtedy trzy punkty padły łupem Rosjan, chociaż to gospodarze byli faworytem zdaniem legalnych bukmacherów. Turkowie w drugiej kolejce pokonali Szwedów, też na wyjeździe, po kapitalnej końcówce. Jeszcze w 88. minucie to ćwierćfinaliści mistrzostw świata z Rosji prowadzili 2-1, jednak po dwóch golach Emre Akbaby to zespół Turcji zwyciężył. W trzeciej kolejce Sborna mogła odskoczyć na trzy punkty, jednak spotkanie w Szwecji zakończyło się remisem 0-0.

Jak będzie dzisiaj?

Zdaniem legalnych bukmacherów to gospodarze powinni dzisiaj wygrać. Najwyższy kurs na to zdarzenie wystawiło Etoto2.05. Niewiele niżej jest Totolotek2.00, a na trzeciej lokacie w tej kategorii jest STS1.95. Różnice są niewielkie w przypadku triumfu Rosji. Ciekawiej robi się, jeżeli chcesz obstawić na Turcję i wahania kursowe są już dużo większe: od 3.40 aż do 4.22. Tym razem podium wygląda odwrotnie – liderem jest Star-Typ Sport, 3.75 znajdą klienci Totolotka, a najniższy przelicznik przypadnie tym razem grającym w Etoto .

Podział punktów? Po raz kolejny prowadzi STS3.30, a na drugiej lokacie ex aequo są Totolotek i Etoto.

Pierwsza konkurencja dla największego z legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Liga C zdaniem legalnych bukmacherów

Rumunia – Serbia (15:00) i Litwa – Czarnogóra (20:45)

Dywizja numer 3 jest na innym zasadach, bo tu, zamiast trzech drużyn, są cztery. My skupimy się na grupie 4. w składzie: Rumunia, Serbia, Litwa i Czarnogóra.

legalni bukmacherzy: Liga Narodów

Spotkanie Serbii z Rumunią jest hitem Ligi C, bo to pierwsza i druga ekipa w tabeli. Serbowie mają na swoim koncie siedem punktów, zaś Rumuni pięć. Pierwszy mecz tych ekip był bardzo zacięty i emocjonujący – spotkanie w Belgradzie zakończyło się wynikiem 2-2.

Zdaniem legalnych bukmacherów dzisiejsze starcie powinno mieć podobny przebieg, bo kursy nie wskazują znacznego faworyta. Minimalnie (ale tylko minimalnie) większe szanse na wygraną mają goście, jednak jak zobaczysz, dysproporcje są bardzo małe.

Najwyższy kurs na wygraną Serbów znajdziesz w Totolotku i STS2.60. Etoto jest bardzo blisko z przelicznikiem 2.55. Triumf Rumunii najlepiej grać w STS, chociaż różnice są jeszcze mniejsze: 2.68 STS i 2.65 Totolotek i Etoto . Podział punktów jest taki sam u każdego z legalnych bukmacherów. Wow, takie coś zdarza się bardzo rzadko.

Drugie spotkanie grupy 4. nie będzie równie zacięte – takie zdanie na ten temat mają zakłady bukmacherskie. Czarnogóra walczy z wymienioną wcześniej dwójką o miejsce premiowane awansem – 4 punkty po trzech spotkaniach, w tym remis z Rumunią i zwycięstwo z gospodarzami dzisiejszej potyczki. Litwini są na samym dnie tabeli i jak na razie nie mają na swoim koncie ani jednego punktu, przegrywając trzy razy.

Grasz wygraną gości? STS ma na ten kurs najwyższy kurs – 1.95, a po 1.90 dostaniesz w Etoto i Totolotku. A może myślisz, że to gospodarze będą górą? Tym razem warto wybrać najstarszego z legalnych bukmacherów w naszym kraju – 3.90 w Totolotku, 3.75 w Etoto i 3.73 w STS. Liczysz na remis? To obstaw praktycznie gdzie chcesz, bo różnica pomiędzy pierwszym (STS) a drugimi Etoto i Totolotek to zaledwie 0.05: 3.40 w porównaniu do 3.35.