Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.10.2023

Edin Dżeko w reprezentacji Bośni i Hercegowiny

Gdzie oglądać Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina? Sytuacja Bośni i Hercegowiny pod względem szans na awans na Mistrzostwa Europy w 2024 roku jest co najmniej skomplikowana. Edin Dżeko i spółka nie mogą pozwolić sobie już na kolejne wpadki, a w piątek zmierzą się na wyjeździe z Liechtensteinem. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób oglądać ten mecz. Zapraszam zatem do lektury.

Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina na żywo w TV

O ile żaden niedzielny kibic nie zainteresuje się bardzo kiepską jak na europejskie warunki drużyną z Liechtensteinu, o tyle w kadrze Bośni i Hercegowiny znajdziemy paru klasowych zawodników, a spotkanie to powinno być gwarancją bramek ze strony gości! Jeżeli należycie do grona kibiców, którzy chcą obejrzeć ten mecz na żywo, to warto zarezerwować sobie 2 godziny w piątek, 13. października 2023 roku od godziny 20:45 polskiego czasu. Niestety transmisji w TV nie będzie nam dane zobaczyć na żadnym kanale, jednak już teraz przechodzę do tematu dostępnych streamów online!

Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli interesuje Was natomiast transmisja internetowa, a więc najzwyczajniej w świecie stream online, to takowy będzie już dostępny, jednak niestety nie mowa tu o darmowej opcji. Prawa do meczów eliminacji Euro 2024 posiada bowiem telewizja Polsat i to właśnie w internetowym serwisie Polsat Box Go będzie można zobaczyć starcie Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina. Płatność wiąże się jednak z jakością obrazu w HD i polskim komentarzem, co z pewnością jest ciekawą alternatywą dla nielegalnych pirackich streamów! Sprawdźcie również aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie – znajdziecie je pod spodem:

Gdzie oglądać Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina?

Nie ma co sobie mydlić oczu i twierdzić, że batalia Liechtensteinu z Bośnią Hercegowiną jest niesamowitym hitem. Mają tego świadomość bukmacherzy, jak i stacje telewizyjne i z tego względu, mecz ten będzie dostępny wyłącznie w serwisie internetowym Polsat Box Go. W przypadku tego konkretnego starcia nie znajdziemy też legalnych i darmowych alternatyw, jednak jeśli szukacie innych spotkań na żywo, to zerknijcie na transmisje u bukmacherów, bo tam znajdziecie na pewno coś dla siebie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze