Już jakiś czas temu informowałem o bonusowej ofensywie jaką rozpoczął bukmacher Fortuna. Pisałem już o „bezpieczniku na NBA” oraz o wyższych wygranych za zakłady prematch. Tym razem coś dla tych, którzy grają live – jeśli weźmiesz udział w promocji możesz liczyć na aż o 35% wyższe wygrane! Takie bonusy bukmacherskie lubią chyba wszyscy z nas. Sprawdź szczegóły promocji już teraz!

Wyższe AKO Bonusy na zakładach LIVE!

Wielu z nas lubi przeanalizować spotkania jakie będzie typowało i zastanowić się nad ewentualnymi rozstrzygnięciami. Jest jednak spora grupa osób, która decyduje się na zakłady live, które dla wielu są dużo bardziej emocjonujące. Kolejna promocja z serii „Fortuna z bonusem” skierowana jest właśnie do takich osób!

Bonusy bukmacherskie są dla wielu z nas bardzo interesującym rozwiązaniem. „AKO Bonusy LIVE” polegają na tym, że jeśli do swojego dowolnego kuponu live dodasz bonus kursowy, to Twoja wygrana na zakładach na żywo będzie wyższa! Aby wziąć udział w promocji możesz korzystać zarówno ze strony www jak i poprzez aplikację mobilną. W akcji udział biorą udział kupony tylko z oferty LIVE, typu AKO lub MAXIKOMBI z minimum 3 zdarzeniami. Kurs 1.1 to minimalna wartość jednego zdarzenia.

To, o ile wzrośnie Twoja wygrana zależy tylko od Ciebie! Bonus kursowy 1.15 możesz dodać do swojego kuponu AKO, na którym znajdują się min. 3 zdarzenia. Bonus 1.25 w przypadku kuponu z 4 zakładami. Oraz bonus kursowy 1.35 przy kuponie z 5 zdarzeniami. Chyba warto skorzystać, prawda? 😉

Bonusy bukmacherskie – z czym to się je?

Może nie wszyscy jeszcze zdają sobie sprawę z tego jak funkcjonują bonusy bukmacherskie. Z tym tematem wiąże się wiele zagadnień: najlepsze bonusy dla nowych graczy, rodzaje bonusów, jak je wykorzystać, na co uważać i jakiego bukmachera wybrać. Ale spokojnie! Odpowiedzi na wszystkie pytania mamy dla Was w jednym miejscu! Kliknij tutaj –> bonusy bukmacherskie, a dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje!