Lewandowski ze Złotą Piłką w BETFAN – sprawdź promocję od tego bukmachera!

Robert Lewandowski Bayern Monachium

W poniedziałek wieczorem czeka nas wielkie wydarzenie w świecie piłki. O godzinie 20:30 rozpocznie się gala wręczenia Złotej Piłki 2021. Nagroda będzie przyznana tylko za rok 2021, pomimo tego, że w 2020 roku wstrzymano się od jej wręczenia. Największe szanse na jej zgarnięcie mają Robert Lewandowski i Leo Messi. Kto z nich dostanie statuetkę? BETFAN stawia na Lewego, który dla nich już wygrał. Dzięki nowej promocji możesz obstawić na Polaka i w każdym scenariuszu zwyciężasz!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lewy ze Złotą Piłką?

Złota Piłka to bardzo prestiżowa nagroda w świecie piłki nożnej, choć jej znaczenie spadło na przestrzeni ostatnich dwóch lat. W poniedziałek, 29.11.2021, czeka nas kolejne rozdanie nagród. Dużo mówi się o tym, że może je zgarnąć Robert Lewandowski. Polski napastnik miał fenomenalny 2020 rok i tak samo dobry 2021. Do tego początek sezonu w jego wykonaniu również jest na wysokim poziomie. Polak pobił rekord Muellera w lidze, a teraz zmierza po ustanowienie go jeszcze wyżej.

Leo Messi jedyne co wygrał ostatnio, to Złotą Piłkę, więc trudno tutaj mówić o jakiejś dominacji. W Ligue 1 kompletnie się nie odnajduje i wiele osób twierdzi, że nie zasłużył aż tak, jak Lewandowski. Kto jednak zdobędzie tę nagrodę? Według BETFAN będzie to Robert Lewandowski! Bukmacher proponuje Ci zakład, w którym niezależnie od ostatecznego rozstrzygnięcia wygrywasz kasę (o ile spełnisz wszystkie warunki). Jak to działa? Przekonasz się niżej i przy okazji zgarniesz pozostałe bonusy w BETFAN!

baner betfan złota piłka

Jeżeli spełnisz wszystkie zasady najnowszej promocji od BETFAN, to zgarniesz wygraną za zakład z Lewandowskim niezależnie od tego, jak finalnie zakończy się gala. Jakie są dokładnie warunki?

  1. Załóż konto z tego miejsca: https://zagranie.com/goto/betfan
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj na Lewandowskiego ze specjalnego miejsca (znajdziesz na stronie bukmachera)
  5. Dokładna stawka to 99 PLN
  6. Na kuponie muszą się znaleźć jeszcze minimum trzy inne zdarzenia
  7. Kurs każdego z nich to co najmniej 1.20
  8. Minimalny kurs kuponu to 5.50
  9. Kupon musi zostać rozliczony do 29.11, godziny 23:59

Zdarzenie na Lewandowskiego będzie traktowane jako wygrane niezależnie od tego, jak zakończy się finalnie gala. Jak trafisz pozostałe trzy typy, to kasa wpada Ci na konto i możesz ją od razu wypłacić. Kupony zostaną rozliczone w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji!

Zaloguj się aby dodawać komentarze