Gdzie oglądać mecz Levante – FC Barcelona? Tego dowiesz się z poniższego tekstu. Tłumaczymy tam dokładnie, co musisz zrobić, aby obejrzeć to spotkanie. Zdecydowanym faworytem jest tutaj FC Barcelona, która piłkarsko wygląda o wiele lepiej niż rywale. Czy zobaczymy tutaj ciekawe widowisko i dużą ilość bramek? Tego dowiemy się już niebawem.

baner na levante - barcelona

Levante – FC Barcelona, gdzie oglądać

W ramach 31 kolejki La Ligi dojdzie dzisiaj do spotkania Levante z Barceloną, które zapowiada się na dość interesujące. Co prawda obie ekipy podejdą do tej rywalizacji osłabione, ale i tak możemy spodziewać się dobrego widowiska i sporych emocji. Blaugrana teoretycznie ma większe szanse, co widać po kursach, ale czy to się przełoży na spotkanie tych ekip i podopieczni Xaviego zgarną komplet punktów? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Levante – Barcelona.

Levante – FC Barcelona, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Levante – FC Barcelona w telewizji? Obecnie mecze Barcelony fani mogą oglądać na Canal+ Sport, w Eleven Sport, oraz w sekcji transmisji u bukmacherów. Jeżeli nie posiadasz kanałów Canal+, to masz możliwość obejrzenia tego spotkania w Superbet, który daję fanom piłki nożnej taką możliwość całkowicie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat.

Levante – FC Barcelona, transmisja na żywo za darmo

Jak więc oglądać za darmo transmisję z meczu Levante – FC Barcelona? Taka możliwość istnieje dzięki  Superbet TV, czyli sekcji telewizyjnej tego bukmachera. Jeżeli nie posiadasz do niej dostępu, to my w prosty sposób pokażemy Ci jak go uzyskać. Cały ten proces jest bardzo prosty i powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut. Wystarczy, że wykonasz następujące rzeczy:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

Bukmacherzy często pozwalają nam oglądać spotkania piłkarskie za darmo i tak jest też tym razem. Do tego możesz u nich skorzystać ze specjalnej oferty i w ten sposób zwiększysz emocje z oglądania.

Levante – FC Barcelona, transmisja online

Transmisja online z meczu Levante – FC Barcelona ostanie pokazana nie tylko w przeglądarkowej wersji Superbet, ale także w aplikacji na telefony. To daje dużą możliwość fanom, którzy bardzo chcą obejrzeć to spotkanie, ale w tym czasie spędzają dzień poza domem. Istnieje też możliwość obejrzenia meczów na telewizorze, gdzie za pomocą chromecasta podłączysz telefon z telewizorem, albo przerzucisz tradycyjnie obraz z laptopa.

Levante – FC Barcelona, szanse na zwycięstwo

Na wygraną tego meczu zdecydowanie większe szansę ma FC Barcelona. Drużyna Xaviego od pewnego czasu cieszy oko kibiców, a także ma dużą wygranych meczów, co z pewnością przekłada się na kursy u bukmacherów i ogólne postrzeganie tej ekipy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 09:17.

Zdjęcie: pressfocus

Na którą godzinę zaplanowane jest spotkanie Levante - FC Barcelona?

Mecz ten został zaplanowany na godzinę 21:00.

Gdzie można obejrzeć mecz Levante - FC Barcelona?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Superbet.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze