Startuje nowa promocja w ofercie LVBET. Przedstawimy Wam dzisiaj warunki Letniego Konkursu, w którym do zgarnięcia będzie łącznie 20 000 PLN (do podziału). Co trzeba wiedzieć? Zapraszamy do tekstu.

Letni konkurs w LVBET

Powoli kończy się sezon piłkarski, więc nic dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się zaangażować graczy poprzez wprowadzenie specjalnych ofert do obstawiania. W tym przypadku klienci będą mogli rywalizować aż o 20 000 PLN do podziału. Kwota z pewnością zwróci uwagę wielu typerów, a o co dokładnie chodzi w tej propozycji?

Początek zabawy odbędzie się dokładnie 7 czerwca, czyli w dniu, w którym reprezentacja Polski rozegra wyjazdowe starcie z Macedonią Północną. Zakończenie 31 lipca, więc dwa praktycznie pełne miesiąca promocji do dyspozycji graczy!

Warunki promocji zakładają, że konieczne jest obstawienie codziennego zakładu za minimum 20 PLN z oferty zdarzeń, które odbędą się tego samego dnia.

1 sierpnia bukmacher wynagrodzi graczy, którzy codziennie obstawiali zakład za wymaganą kwotę i podzieli 20 000 złotych.

lvbet opiniePodsumowując, wszystko co musisz wiedzieć o Letnim Konkursie w LVBET:

• w dniach 7.06 – 31.07 codziennie minimum jeden kupon
• zakład na wydarzenie z oferty na dany dzień
• kwota minimalna 20 PLN
• kurs minimalny 1.50,
• kupon musi być rozliczony do końca dnia (do 23:59).