Leon Club – Urawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.12.2023

Piłkarz Urawy po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Leon Club – Urawa? W Europie trwają oczywiście zmagania w ramach najmocniejszych lig, czy pucharów, a w Arabii Saudyjskiej rozgrywane są Klubowe Mistrzostwa Świata! To właśnie w ich ramach odbędzie się rywalizacja Leon Club z Urawą. Poniżej znajdziecie tekst przesiąknięty informacjami o tym, gdzie i w jakiej formie będzie można obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do zgłębienia tematu.

Leon Club – Urawa na żywo w TV

Starcie Leon Club z Urawą będzie rywalizacją w ramach 1/4 finału Klubowych Mistrzostw Świata! Pierwsza z ekip reprezentuje ligę meksykańską, a w poprzednim sezonie sięgnęła po triumf w Lidze Mistrzów CONCACAF. Urawa to natomiast drużyna z Japonii i siłą rzeczy, również wygrywała ona w tamtejszej Champions League. Samo spotkanie w Jeddahu rozpocznie się w piątek, 15. grudnia 2023 roku o godzinie 15:30 polskiego czasu. Niestety w tym roku jest kiepsko z transmisjami w TV z tych rozgrywek i tego spotkania Klubowych Mistrzostw Świata w telewizji zwyczajnie nie odnajdziemy.

Leon Club – Urawa, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile transmisji w TV z omawianego w tym artykule meczu zabraknie, o tyle w przypadku streamów online znalazłem już legalną i bezpieczną opcję. Nie będzie nią niestety stream w Betclic TV, gdzie kibice często szukają transmisji. Mecz Leon – Urawa na żywo pokazany zostanie jednak w formie transmisji internetowej na oficjalnej stronie organizatora rozgrywek, a więc FIFA. Rzecz jasna natkniemy się tam na anglojęzyczny komentarz, jednak jakość obrazu powinna być w HD, zatem spotkanie powinno oglądać się komfortowo. Na marginesie, poniżej znajdziecie aktualne kursy bukmacherskie na to starcie, gdybyście zechcieli obstawić na nie kupon:

Gdzie oglądać Leon Club – Urawa?

W ubiegłych latach dostęp do Klubowych Mistrzostw Świata w naszym kraju był nieco łatwiejszy i transmisje z tego turnieju zwykle pokazywane były na sportowych antenach TVP. W tym przypadku nie będziemy mieli dostępu do tego rodzaju relacji w telewizji i będziemy niejako zmuszeni posiłkować się streamem online na oficjalnej stronie FIFA. Na sam koniec zachęcam do zerknięcia na transmisje bukmacherów, bo tam również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze