Lens – Sevilla: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.12.2023

Lens - Sevilla gdzie oglądać

Lens – Sevilla: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższy wtorek emocji w piłkarskiej Lidze Mistrzów nie zabraknie. Czekają nas bowiem ostatnie rozstrzygnięcia i kwestie awansów. Ciekawie zapowiada się starcie pomiędzy ekipami z Francji i Hiszpanii, które walczą o fazę pucharową Ligi Europy. Która z drużyn okaże się lepsza w bezpośrednim starciu? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Lens – Sevilla, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Lens – Sevilla na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Lens – Sevilla? Tak naprawdę prawa do pokazywania spotkań Ligi Mistrzów posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport w swoich kanałach Premium. Żeby jednak zobaczyć te pojedynki można wykupić pakiet sportowy w Canal+, który posiada dostęp do spotkań tej stacji telewizyjnej. Warto więc w tym miejscu przybliżyć instrukcję na temat tego, jak założyć konto użytkownika w Canal+. Oto ona:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+
  4. Znajdź spotkanie Lens – Sevilla i ciesz się spotkaniem na żywo!
baner pod transmisje LM

Lens – Sevilla gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście stream online Lens – Sevilla także będzie dostępny również w sieci. W tym wypadku jest bardzo podobnie, bowiem żaden bukmacher nie ma praw do spotkań Champions League – ani STS TV, ani żaden inny operator posiadający świetnie rozwiniętą zakładkę live. Taką możliwość daje jedynie Polsat Box Go, a jest to platforma internetowa Polsatu i jeśli posiadasz wykupiony pakiet, to możesz śledzić wszystkie mecze również za pośrednictwem internetu. A pojedynek pomiędzy tymi zespołami odbędzie się we wtorek, 12. grudnia o 18:45.

Gdzie oglądać Lens – Sevilla?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Lens – Sevilla, to warto pochylić się także nad innymi transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. Tak naprawdę niemal każdy z podmiotów w naszym kraju posiada dostęp do meczów live i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze