W ten weekend czekają nas interesujące spotkania również we Francji. W Ligue 1 dojdzie chociażby do spotkania Lens z PSG. Paryżanie celują w trzy punkty i powiększenie już i tak ogromnej przewagi nad resztą stawki. Lens z kolei walczy o utrzymanie w TOP 5 i awans do europejskich pucharów w kolejnym sezonie, czy to się im uda?

Lens – PSG: gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę w Ligue 1 dojdzie m.in. do rywalizacji Lens z PSG. Będzie to spotkanie dwóch ekip, które grają ofensywnie i strzelają wiele goli. Pomimo tego, że Lens zagra u siebie, to wcale nie oznacza, że będzie miało prostą przeprawę. Goście są mocnymi faworytami, no bo w składzie w końcu mają takie gwiazdy, jak Kyliana Mbappe, czy Leo Messiego. Sprawdź, gdzie możesz oglądać mecz Lens – PSG i zobacz, jakie są najlepsze typy bukmacherskie!

Lens – PSG: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Lens – PSG? Starcie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć bez opłat u bukmacherów. Jednym z nich jest STS, gdzie wystarczy po prostu zagrać dowolny kupon i dostaniesz dostęp do telewizji u tego bukmachera. Tutaj szczegóły:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do TV

baner STS TV

Lens – PSG: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Trzeba też wspomnieć, że mecz Lens – PSG to nie będzie jedyne miejsce, gdzie obejrzysz w TV rywalizację tych ekip. Transmisja zostanie puszczona także w Fortuna TV, które działa podobnie jak STS.

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN

baner od fortuna tv

Lens – PSG: stream na żywo online

 Co ciekawe stream online ze spotkana Lens – PSG będziesz mógł odpalić także w aplikacji mobilnej od tych bukmacherów. Wystarczy je po prostu pobrać na telefon i zalogować się tam na konto.

Lens – PSG: zapowiedź meczu

Mecz Lens – PSG zapowiada się na dość ciekawe. Rywalizacja tych ekip w końcu powinna być świetnym widowiskiem, dlatego też zerknij także na kursy bukmacherskie, jakie wystawili operatorzy na tę rywalizację. Tutaj kilka przykładów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 11:06.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lens - PSG?

Spotkanie Lens - PSG będziesz mógł obejrzeć m.in. u bukmacherów!

O której Lens zagra z PSG?

Spotkanie Lens z PSG zaplanowane zostało na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze