Leicester – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.10.2022

Stadion King Power Stadium

Gdzie oglądać Leicester – Nottingham? Ostatnim spotkaniem 9. serii gier w Premier League będzie to na King Power Stadium. Miejscowe Lisy postarają się opuścić ostatnie miejsce w tabeli, a ich rywalem będzie beniaminek z Nottingham, który również znajduje się w strefie spadkowej. Jeśli macie ochotę zobaczyć ten mecz na żywo, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat dostępnych transmisji. Zapraszam do sprawdzenia.

Mecz na King Power Stadium zakończy zmagania w ramach 9. serii gier w Premier League. Spotkanie Leicester City z Nottingham będzie można obejrzeć na żywo w Viaplay, a jeśli jeszcze nie macie konta na tym serwisie, to poniższa instrukcja pomoże Wam je założyć:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Leicester – Nottingham

 

Leicester – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Leicester z Nottingham zaplanowano na poniedziałkowy wieczór i jest to ciekawa opcja, by wówczas zasiąść przed odbiornikiem TV i emocjonować się spotkaniem Premier League! Mecze ligi angielskiej w sezonie 2022/23 transmitowane są w Viaplay, a spotkanie na King Power Stadium zaplanowano na godzinę 21:00!

 

Leicester – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Jak już napisałem wyżej, legalną i bezpieczną transmisję z meczu Leicester – Nottingham znajdziecie na portalu Viaplay. Powyżej przedstawiłem też instrukcję, wyjaśniającą, w jaki sposób zarejestrować się na owym serwisie i uzyskać dostęp do wszystkich streamów z Premier League! Jeżeli jesteście zainteresowani transmisjami z innych rozgrywek i wydarzeń sportowych, to warto zerknąć, u których bukmacherów będzie można je zobaczyć. Streamy online u bukmacherów są zazwyczaj dostępne za darmo, co jest bardzo przystępną opcją dla osób zainteresowanych sportem, jak i zakładami wzajemnymi!

 

Gdzie oglądać Leicester – Nottingham?

Spotkanie Leicester z Nottingham obejrzeć możecie w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć możecie bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzicie, opcji jest naprawdę sporo! Na koniec przypomnę, iż omawiane starcie obstawić możecie obstawić u wielu legalnych, polskich bukmacherów – w tym miejscu znajdziecie ranking najlepszych z nich. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze