Leicester – Manchester United: gdzie oglądać i kto oferuje stream na żywo z tego meczu? W czwartkowy wieczór czeka nas niezwykle ciekawe starcie w Premier League. I choć gospodarze aktualnie zajmują ostatnie miejsce, to można być pewnym, że będzie wiele się działo. Faworytem są zatem przyjezdni, ale czy podołają tej roli? Jeśli chcesz zobaczyć mecz Leicester – Manchester, ale nie wiesz gdzie go oglądać, to z poniższego artykułu wszystkiego się dowiesz. 

Leicester – Manchester United gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać pojedynek Leicester – Manchester United zupełnie za darmo? Z angielską Premier League nie jest tak łatwo, bowiem żaden bukmacher nie ma wykupionych dostępów. Po prostu prawa do transmisji są tak drogie, że na ten moment bukmacherzy muszą skupić się na innych ligach. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma gdzie zobaczyć spotkań ligi angielskiej. Dostępne są one między innymi w Viaplay. Co więc należy zrobić, żeby i tam obejrzeć spotkania za darmo?

  1. Zarejestruj się z linku https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Leicester – Manchester United

Leicester – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Leicester a Manchesterem za darmo obejrzysz jedynie w Viaplay. Wszystko za sprawą zarejestrowania konta z naszym kodem, dzięki czemu na start nie musisz wnosić tam jakichkolwiek opłat. Wystarczy tylko przejść przez proces logowania, aby przez pierwsze 30 dni cieszyć się darmową subskrypcją. Następnie masz dwie opcje – albo rezygnacja i koniec darmowego pakietu, albo kontynuowanie subskrypcji – już płatnej. Transmisja z meczu Leicester – Manchester United rozpocznie się w czwartek o godzinie 21:00.

Leicester – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli wiesz już, gdzie oglądać mecz Leicester – Manchester United, to warto pochylić się nieco nad statystykami. Obie drużyny wydają się w gorszej dyspozycji. Gospodarze są na dnie tabeli, co świadczy o sporym kryzysie. Goście natomiast pod wodzą Erika ten Haga powoli zaczynają nabierać wiatru w żagle – wygrali ostatnie dwa spotkania i wyglądają coraz lepiej. Faworytem są więc goście, którzy powinni podtrzymać zwycięską passę.

Gdzie oglądać Leicester – Manchester United?

Zatem warto podsumować, że wszystkie mecze Premier League są dostępne właśnie na platformie Viaplay. Jeśli jednak chcesz wiedzieć o innych transmisjach meczów, dostępnych już u bukmacherów – zupełnie za darmo, to warto odwiedzić naszą podstronę https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/, gdzie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Gdzie znajdę transmisję live z meczu Leicester - Manchester United?

Transmisje oferuje platforma Viaplay!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze