Leicester – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2022

Phil Foden w meczu z BVB

Gdzie oglądać Leicester – Manchester City? Po odniesieniu dwóch zwycięstw z rzędu, ekipa Leicester złapała nieco oddechu i odzyskała wiarę w swoje możliwości. Dziś o podtrzymanie dobrej passy będzie bardzo trudno, a to dlatego, że w gości przyjedzie aktualny mistrz Anglii! Mecz Leicester z Manchesterem City powinien być naprawdę dobrym widowiskiem, a informacje o dostępnych transmisjach z tego starcia odnajdziecie w poniższym tekście.

Mecz Lisów z Manchesterem City zapowiada się bardzo ekscytująco, a to ze względu na ostatnią zwyżkę formy Leicester! Transmisja tego spotkania w Polsce będzie dostępna na antenie Viaplay.

Leicester – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Potyczka na King Power Stadium zainauguruje sobotnie zmagania w Premier League. Oznacza to, że owe starcie odbędzie się już 13:30 i będzie ciekawą opcją na spędzenie popołudnia z piłką nożną na najwyższym poziomie! Legalną transmisję na żywo w TV znajdziecie w serwisie Viaplay, o czym więc piszę w powyższym akapicie!

 

Leicester – Manchester City: transmisja i stream online za darmo

Kilka linijek wyżej przedstawiłem, w jaki sposób zarejestrować się w serwisie Viaplay, a w związku z tym, zgarnąć dostęp do meczu Leicester – Manchester City i nie tylko! Powyższa platforma posiada prawa transmisyjne do wszystkich starć ligi angielskiej w sezonie 2022/23, a więc stanowi piekielnie ciekawą opcję dla fanów Premier League! Jeśli szukacie dostępnych w Polsce streamów z innych rozgrywek tudzież sportów, to zachęcam do zerknięcia na rozkład transmisji u legalnych bukmacherów!

Gdzie oglądać Leicester – Manchester City?

Jednym z głównych atutów platformy Viaplay jest fakt, iż oferuje ona wiele możliwości oglądania wybranych meczów na żywo! Korzystając z jej usług, macie opcję zobaczenia starcie Leicester z Manchesterem City na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale również na komputerze, laptopie, czy TV z funkcją SMART! Przed włączeniem transmisji warto też obstawić kupon na zmagania ligi angielskiej – tu znajdziecie zapowiedź i typy na spotkanie Lisów z Obywatelami. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze