Leicester – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.05.2023

Mo Salah dziękujący kibicom po meczu

Gdzie oglądać Leicester – Liverpool? W poniedziałkowy wieczór zakończymy 36. kolejkę angielskiej Premier League, a jej ostatnim spotkaniem będzie to na King Power Stadium. Właśnie na swoim terenie Lisy postarają się wygrzebać ze strefy spadkowej, jednak zadanie będzie bardzo trudne, bowiem w gości przyjedzie bardzo solidny ostatnio Liverpool! Gdzie i w jaki sposób obejrzeć to spotkanie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Leicester – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Poniedziałkowe spotkanie na King Power Stadium powinno dostarczyć kibicom masy emocji! Leicester gra przecież otwartą piłkę, a najbliższy mecz będzie dla miejscowych z gatunku tych o życie. Na wygranej na pewno zależeć będzie także Liverpoolowi, który wciąż ma cień szansy na zajęcie 4. miejsca i zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów. Jeżeli chodzi o transmisję tego spotkania, to w TV znajdziemy taką w Canal+ Sport 2, a jej początek zaplanowany został na godzinę 21:00. Nim powiemy o streamach online, zachęcę jeszcze do zerknięcia na opinie bukmachera Superbet, u którego obstawicie dowolne typy piłkarskie na ten i inne mecze!

Leicester – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Abstrahując na momencik od tematu, chciałem poinformować, że na naszej stronie znajdziecie także inne transmisje online! Wracając natomiast do transmisji i streamu online z meczu 36. serii gier, taki będzie dostępny w internecie, jednak nie będzie darmowy. Jeżeli chcecie jednak skorzystać z transmisji live, z polskim komentarzem i w bardzo dobrej jakości, to warto założyć konto w Viaplay i wykupić pakiet, który da Wam możliwość oglądania wszystkich najciekawszych gier Premier League w sezonie 2022/23! Jak dokładnie włączyć stream online z meczu Leicester – Liverpool?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Leicester – Liverpool

Gdzie oglądać Leicester – Liverpool?

Na koniec powiem kilka słów do osób, które nie będą mogły w poniedziałkowy wieczór skorzystać ani z transmisji w TV, ani też ze streamu online. W takim przypadku można zainstalować na swój telefon z systemem IOS lub Android aplikację mobilną Viaplay i z jej poziomu śledzić opisywane zmagania! Potrzebny będzie do tego dostęp do internetu, a wówczas transmisja będzie działać perfekcyjnie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze