Leicester – Leeds: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.11.2023

Jamie Vardy ustawiający kolegów

Gdzie oglądać Leicester – Leeds? Nie ma wątpliwości, że spotkanie Leicester z Leeds jest absolutnym hitem rozgrywek Championship! Mówimy tu o spotkaniu dwóch ekip, które w poprzednim sezonie występowały w Premier League i możliwe, że w przyszłej kampanii znów się tam znajdą! A gdzie i w jaki sposób obejrzeć na żywo rywalizację 1. i 3. drużyny Championship? O tym będzie poniższy tekst!

Leicester – Leeds żywo w TV

Spotkanie Leicester z Leeds United będzie hitem rozgrywek Championship i kibice angielskiej piłki na pewno zechcą obejrzeć je na żywo! Mówimy tu o starciu lidera z 3. siłą tej ligi, a spotkanie na King Power Stadium rozpocznie się w najbliższy piątek, a zatem 3. listopada o godzinie 21:00 polskiego czasu. Transmisję w TV znajdziemy w serwisie Viaplay, jednak niezbędny do jej uruchomienia będzie nowy odbiornik posiadający funkcję SMART. Ciekawą alternatywą wobec Viaplay jest natomiast STS TV – w panelu tego bukmachera również znajdziemy transmisję z omawianego zestawienia!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leicester – Leeds i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

STS baner cashback

Leicester – Leeds gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy są inne alternatywy dla meczu Leicester – Leeds poza opcjami zaoferowanymi powyżej? Kilku bukmacherów pokazuje regularnie spotkania angielskiej piłki, a kolejnym z nich jest Superbet. Także ten operator posiada osobną platformę ze streamami online i również w Superbet TV znajdziecie darmowy i legalny stream online z rywalizacji Leicester – Leeds. W tym wypadku nie musimy nawet obstawić żadnego kuponu! W jaki dokładnie sposób? Poniżej odpowiednia instrukcja zdobycia dostępu do streamu w Superbet:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Leicester – Leeds w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Leicester – Leeds?

Mam nadzieję, że ten krótki tekst dostarczył Wam niezbędnej wiedzy na temat tego, jak i gdzie oglądać szlagier rozgrywek Championship! Stream online będzie dostępny u legalnych bukmacherów i jeżeli szukacie darmowej opcji, to polecam jedną ze wskazanych możliwości. Transmisja w Viaplay wiąże się z lepszą jakością obrazu, jednak trzeba za nią zapłacić, czego nie wymaga chociażby Superbet. Ostatecznie wybór należy tylko i wyłącznie do Was, a ja życzę już wielkich emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze