Leicester City – West Brom: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Jamie Vardy wchodzący na boisko

Gdzie oglądać Leicester City – West Brom? Ekipa Lisów wciąż bierze udział w walce o mistrzostwo Championship, a w kolejnym ligowym starciu zmierzy się z silnym West Bromem! Jeżeli interesuje Was kwestia tego, gdzie oglądać spotkanie Leicester – WBA na żywo, to w poniższym artykule znajdziecie pełną informację o dostępnych transmisjach i streamach online! Zapraszam więc do lektury.

Leicester City – WBA na żywo w TV

Leicester w najważniejszym momencie sezonu wpadło w dołek i roztrwoniło całą przewagę nad peletonem! Lisy muszą więc na nowo się zmotywować i bić się o bezpośredni awans do Premier League. Najbliższe starcie ligowe z WBA zapowiada się ciekawie, bo rywale również mają w planach promocję do angielskiej ekstraklasy. Mecz rozpocznie się w sobotę, 20. kwietnia 2024 roku o godzinie 13:30. Jedną z opcji pozwalających obejrzeć opisywany mecz będzie transmisja na żywo w Viaplay. Ten serwis jest jednak płatny, a jeśli chodzi o darmowe opcje, przybliżę jedną z nich już za sekundkę!

 

Leicester City – WBA gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Bardzo dobrą informacją dla kibiców będzie ta, że spotkanie Leicester – WBA da się obejrzeć legalnie i za darmo! Oprócz transmisji w Viaplay, mecze Championship regularnie pokazywane są również u polskich bukmacherów. Przykładem operatora ze streamem online z omawianej batalii jest STS. Tam należy zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe, a następnie zagrać dowolny kupon na najniższą nawet stawkę! W zamian STS przez 24 godziny pozwoli Wam oglądać spotkania ze swojej oferty transmisyjnej, a w niej znajdziemy właśnie starcie Leicester – WBA!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leicester – WBA i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leicester City – WBA?

Wyżej przedstawiłem 2 rozwiązania, dzięki którym będziecie w stanie włączyć i legalnie obejrzeć mecz Leicester City – West Brom na żywo. Oczywiście opcja z STS TV jest niemalże całkowicie darmowa. Jeżeli nie będziecie w piątkowe popołudnie korzystać z komputera, to zawsze wykorzystać również aplikacje mobilne! Na marginesie, polecam sprawdzenie naszych typów dnia, gdzie znajdziecie darmowe analizy i pomysły na weekendowe kupony. Ja tymczasem dziękuję za poświęcone 2 minuty i życzę jak największych emocji w sobotnie popołudnie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze