Leicester City – Southampton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.04.2024

Piłkarze Leicester po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Leicester City – Southampton? W najbliższy wtorek na poziomie Championship odbędzie się szalenie ciekawe starcie! Lider stawki, czyli Leicester, podejmie zespół Southampton, w którym gra przecież Jan Bednarek! Gdzie oglądać to starcie i jakie opcje oferuje polski rynek? Zapraszam serdecznie do sprawdzenia w poniższym tekście.

Leicester City – Southampton na żywo w TV

Wtorkowe starcie Leicester z Southampton bez wahania można określić mianem szlagieru Championship! Lisy walczą o mistrzostwo ligi, natomiast Jan Bednarek i jego koledzy wciąż myślą o bezpośrednim awansie do Premier League z 2. miejsca w stawce. Sam mecz powinien być zatem wyrównany i ofensywny, a jego start wyznaczony został na 23. kwietnia 2024 roku i godzinę 21:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji, jedną z dostępnych opcji będzie transmisja na żywo w Viaplay. Włączymy ją chociażby z poziomu telewizorów z funkcją SMART!

 

Leicester City – Southampton gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wspomniana transmisja w Viaplay nie będzie jedyną możliwością, z wykorzystaniem której będziemy w stanie zobaczyć rywalizację na King Power Stadium na żywo. Legalne i bezpieczne alternatywy znajdziemy również w Interncie i w formie streamów online. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce, czyli STS, proponuje transmisje ze spotkań angielskiej Championship za darmo! Także rywalizację Leicester z Southampton zobaczymy tam bezpłatnie, o ile wcześniej postawimy dowolny zakład na najniższą nawet stawkę! Instrukcję skorzystania ze streamu w STS TV przedstawiam poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leicester – Southampton i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leicester City – Southampton?

Wychodzi zatem, że z transmisją hitu Championship w Polsce nie będzie żadnego problemu! Spotkanie na King Power Stadium będzie można obejrzeć za sprawą transmisji w serwisie Viaplay, ale również korzystając z całkowicie legalnego streamu online za darmo! Jeśli nie posiadacie wykupionego pakietu we wspomnianym serwisie Viaplay, to skorzystałbym właśnie z opcji w STS TV. Ostatecznie wybór pozostawiam już Wam i życzę jak największych emocji podczas wtorkowej batalii na King Power Stadium! Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze