Leicester City – Norwich: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.04.2024

Patson Daka z piłką

Gdzie oglądać Leicester – Norwich? Jednym z największych hitów 40. serii gier na boiskach Championship będzie rywalizacja na King Power Stadium! Na pewno wielu kibiców zechce zobaczyć na żywo spotkanie Leicester City z Norwich, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób odnaleźć odpowiednią transmisję w TV, jak i stream online! Zapraszam zatem do lektury.

Leicester City – Norwich City na żywo w TV

Rywalizacja Leicester z Norwich zapowiada się wybornie jak na warunki rozgrywek Championship! Mówimy tu przecież o dwóch ekipach, które walczą o awans do Premier League. Akurat ostatnio w znacznie lepszej formie znajdują się Kanarki. Sam mecz na King Power Stadium rozpocznie się 1. kwietnia 2024 roku o godzinie 13:30 polskiego czasu. Jeżeli macie ochotę obejrzeć ten mecz w TV, to mam dobrą informację, ponieważ tego rodzaju transmisję w naszym kraju znajdziemy – będzie ona dostępna w Viaplay, a zatem na telewizorach z funkcją SMART bez problemu włączymy interesujące nas starcie 40. kolejki!

 

Leicester City – Norwich City gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście płatna transmisja w TV to nie jedyna możliwość, aby zobaczyć starcie Lisów z Kanarkami na żywo! W Internecie znajdziemy legalne i bezpieczne alternatywy, a część z nich zostanie pokazana za darmo! Przykładem jest oferta bukmachera STS, u którego po zalogowaniu się na konto i zagraniu kuponu za dowolną stawkę zyskamy możliwość obejrzenia starcia Leicester – Norwich na żywo! Więcej o warunkach skorzystania ze streamu w STS TV piszę pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leicester – Norwich i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leicester City – Norwich City?

Wyżej przedstawiłem 2 legalne i bezpieczne sposoby, za sprawą których będziemy w stanie obejrzeć hit 40. kolejki angielskiej Championship! O ile transmisja w TV na Viaplay będzie dodatkowo płatna i nie każdy będzie mógł ją obejrzeć, o tyle bardzo ciekawą alternatywą jest stream online u bukmachera STS! Tam de facto za 2 PLN zobaczymy szlagier zaplecza Premier League i osobiście polecam skorzystanie z takiej opcji. Na koniec zachęta do sprawdzenia innych transmisji u bukmacherów i życzenia jak najlepszego spotkania na King Power Stadium w Wielki Poniedziałek!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze