Leicester City – Blackburn: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.05.2024

Jannik Vestergaard podczas spotkania

Gdzie oglądać Leicester – Blackburn? Pewne mistrzostwa Championship Lisy w ostatniej kolejce sezonu zmierzą się na własnym obiekcie z Blackburn Rovers. Mecz ten zapowiada się ciekawie, a w poniższym tekście przeczytacie o dostępności transmisji w TV i streamów online z tego spotkania. Zapraszam zatem zainteresowanych do sprawdzenia szczegółów.

Leicester City – Blackburn na żywo w TV

Ekipa Leicester City wygrywając ostatni mecz ligowy zapewniła sobie powrót do Premier League, a także mistrzostwo ligi w sezonie 2023/24! W ostatnim spotkaniu rozgrywek Lisy rozegrają domowe starcie z Blackburn i na pewno wielu kibiców angielskiej piłki zainteresuje się tą batalią. Wszystkie starcia Championship rozpoczną się 4. maja 2024 roku o godzinie 13:30 polskiego czasu i podobnie będzie z meczem Leicester – Blackburn. Niestety jednak w Polsce nie znajdziemy żadnej transmisji w TV z omawianego starcia. Niektóre spotkania Championship pokazywane są w Viaplay, lecz w tym przypadku podobnej transmisji nie odszukamy.

Leicester City – Blackburn gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie na żywo w TV, to gdzie obejrzeć spotkanie Leicester – Blackburn na żywo? Rywalizację Lisów z Rovers znajdziemy na szczęście w Internecie i zobaczymy je bez problemu w formie streamu online. Co ciekawe, interesujący nas mecz będzie transmitowany u polskich bukmacherów, a przykładem takiego operatora jest STS. Tam wystarczy zarejestrować konto lub zalogować się na istniejące, a następnie obstawić dowolny kupon za najniższą nawet stawkę! Pod spodem instrukcja skorzystania ze wspomnianej opcji w STS TV:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leicester – Blackburn i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leicester City – Blackburn?

Wyżej przedstawiłem rozwiązanie, dzięki którym będziecie w stanie włączyć i legalnie obejrzeć mecz Leicester City – Blackburn na żywo. Oczywiście opcja z STS TV jest niemalże całkowicie darmowa. Jeżeli nie będziecie w piątkowe popołudnie korzystać z komputera, to zawsze wykorzystać również aplikacje mobilne! Na marginesie, polecam sprawdzenie pozostałych transmisji bukmacherów, by dowiedzieć się, gdzie oglądać inne ciekawe starcia piłkarskie. Ja tymczasem dziękuję za poświęcone 2 minuty i życzę jak największych emocji w sobotnie popołudnie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze