Na pewno możemy stwierdzić, że mecze w EFL Cup są ciekawe dla kibiców. W środę dojdzie m.in. do meczu Leicesteru z Brighton, a więc całkiem prawdopodobne jest to, iż na boisku zobaczymy Polaka, Jakuba Modera. To obecnie jeden z podstawowych graczy Brighton. Jego drużyna zmierzy się dzisiaj z Lisami, więc sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i czy jest transmisja w TV lub stream online!

Leicester – Brighton – gdzie oglądać dzisiaj?

W środku tego tygodnia dostaniemy m.in. spotkanie Leicester z Brighton. Lisy zagrają u siebie, jednak to wcale nie oznacza, że będą miały łatwą przeprawę. Rywalami Vardiego i spółki będą gracze Brighton. Drużyna Jakuba Modera nie jest tutaj faworytem, ale na pewno stać ją na to, żeby sprawić niespodziankę. Jak nie wiesz, gdzie oglądać ten mecz, to niżej się dowiesz. Dlatego też warto, żebyś sprawdził opinie o STS oraz dowiedział się, jak grać bez ryzyka!

Leicester – Brighton: gdzie oglądać za darmo?

Jak obejrzeć za darmo mecz Leicester – Brighton? Dzięki naszej współpracy z bukmacherem da się to zrobić. Wystarczy:

  • założyć konto w STS z naszego linku
  • wpisać kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zagrać DOWOLNY kupon za co najmniej 2 PLN

Opinie o STS i transmisjach u tego bukmachera są dość dobre. To sprawia, że to operator, u którego warto mieć założone konto, bowiem można tam oglądać wiele ciekawych rozgrywek.

sts tv

Leicester – Brighton: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

W TV również zobaczysz spotkanie Leicester – Brighton. Jak to zrobić? Całość jest dość prosta, gdyż wystarczy założenie konta w eWinner z kodem ZAGRANIE i odebranie vouchera na 30 dni do Canal+ Online.

ewinner voucher canal sport

Leicester – Brighton: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żyw online ze spotkania Leicester – Brighton? Tutaj na pewno warto polecić transmisje u bukmacherów. Opinie o STS TV są dobre i gracze sobie chwalą to rozwiązanie, bowiem nie trzeba tam płacić bezpośrednio za samo obejrzenie spotkania.

Leicester – Brighton: zapowiedź meczu

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że mecz Leicester – Brighton zapowiada się na interesujący. Lisy są faworytami, co widzimy także po kursach bukmacherskich. Trzeba jednak sobie zadać pytanie, czy na pewno udźwigną wagę meczu, bowiem goście to groźny zespół.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 09:33.

Zdjęcie: Jerry Lyons / Focus Images / MB Media / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Leicesteru z Brighton?

Spotkanie tych ekip zostanie pokazane m.in. w STS TV!

Jak obejrzeć za darmo Leicester vs. Brighton?

Starcie tych drużyn będzie pokazane w STS TV, więc wystarczy założyć konto u bukmachera z kodem ZAGRANIE i zagrać kupon za minimum 2 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze